Ali Team

1329
reklama

Ali Team – świadczymy profesjonalne usługi sprzątania. Otaczamy kompleksową opieką biura, osiedla, salony samochodowe, przychodnie medyczne i wszelkie budynki użyteczności publicznej.

Naszym celem jest długotrwała relacja z klientem oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
Potrafimy w łatwy i szybki sposób wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, by zapewnić ład i porządek w jego obiekcie. Lubimy wyzwania oraz idziemy z postępem, by zaspokoić wszelkie potrzeby klienta.

Przy opracowaniu oferty kierujemy się indywidualnym podejściem do klienta. Staramy się zawsze zaproponować najlepszy i najkorzystniejszy zakres prac sprawiający, że w sprzątanym wnętrzu dobrze będą czuli się pracownicy i klienci.

Obszarem naszego działania jest Warszawa i okolice. Posiadamy własny sprzęt, profesjonalne środki czyszczące oraz wyszkolony personel – to pozwala nam na wykonywanie usług na wysokim poziomie.

Czystość i ład przestrzenny to nie tylko kwestia higieny i zapewnienia podstawowych standardów pracy, ale wizerunku całej firmy. Wybierając naszą firmę sprzątającą otrzymają Państwo kompleksową realizację zleceń, fachowe doradztwo oraz nowoczesne rozwiązania idealnie dopasowane do danego obiektu sprzątania. Dokładamy wszelkich starań, aby prace porządkowe były skuteczne, nie zakłócały funkcjonowania danej firmy oraz podnosiły komfort użytkowania przestrzeni.

Strona internetowa: www.aliteam.pl
Adres e-mail: biuro@aliteam.pl
Telefon: +48 607 387 770
Ulica: Grenadierów 9/2
Kod i miasto: 04 – 052 Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Reklama
UDOSTĘPNIJ