Clinex Nanochem

2265
reklama

Jesteśmy polską marką dostarczającą profesjonalne środki utrzymania czystości. Nasze produkty od lat pomagają w utrzymaniu czystości oraz porządku w wielu sektorach. Preparaty Clinex trafiają do szkół, restauracji, hoteli, biurowców czy zakładów przemysłowych. Produkty naszej marki są z powodzeniem wykorzystywane w myjniach samochodowych, centrach handlowych i innych obiektach, w których czystość jest jednym z priorytetów.

Stale rozwijamy gamę preparatów do utrzymania czystości, poszerzając ją o nowe produkty, wykorzystujące sprawdzone formuły i najnowsze technologie.
W asortymencie znajdziemy między innymi wiele preparatów z zawartością nanokomponentów, dzięki którym uzyskujemy jeszcze lepsze właściwości myjące, ochronne i biobójcze.

Zwolennicy ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań mogą wybierać środki biodegradowalne, ale również koncentraty o dużych pojemnościach, które wystarczą na długi czas lub umycie wielu powierzchni. Do naszej oferty wprowadzamy także środki bez zawartości alergenów, co ma ogromne znaczenie dla zdrowia i komfortu przebywania gości restauracji czy hotelu.

Nasz asortyment obejmuje serię produktów do czyszczenia podłóg, w której znajdują się uniwersalne preparaty z nanocząsteczkami chroniącymi powierzchnie przed ponownym osadzaniem się zabrudzeń. Oferujemy również skoncentrowane środki do mycia posadzek wspomagające ekonomiczne sprzątanie. Zróżnicowana gama preparatów zapewni ochronę powierzchniom szklanym, drewnianym, plastikowym, jak i metalowym oraz kamiennym. Środki Clinex pomagają również w czyszczeniu sanitariatów – kwasowa formuła zwalcza kamień, rdzę i resztki mydła. Uporczywy zapach ani tłuste plamy na tapicerce nie będą już stanowić problemu. Odpowiednie produkty zadbają o odświeżanie powietrza i czystość tekstyliów.

Szeroki asortyment, wysoka jakość i przystępna cena, to trzy najważniejsze czynniki decydujące, o tym, że marka Clinex jest niezastąpiona w Twojej firmie.

 

 

Strona internetowa: https://www.clinex.com.pl/  
Adres e-mail: amtra@amtra.pl
Telefon: +48 32 294 41 00
Ulica: Schonów 3
Kod i miasto: 41-200 Sosnowiec
Województwo: Śląskie
Reklama
UDOSTĘPNIJ