Zmień szmaty na czyściwa przemysłowe Tork – wynieś swój biznes na wyższy poziom

1010
reklama

Znana na całym świecie marka Tork wprowadza na rynek czyściwa przemysłowe. Zostały one atestowane zgodnie z wymaganiami branży lotniczej, co jest potwierdzone certyfikatami BMS 15-5G oraz AMS 3819C. Spełniają wyśrubowane standardy bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do szmat stosowanych w wielu warsztatach i hangarach, czyściwa Tork szybko i skutecznie czyszczą i wycierają (dane potwierdzone w testach przeprowadzonych przez Swerea Resarch Institute).

Oczywiste jest to, że uziemiony samolot to źródło kosztów. Samolot w powietrzu to źródło przychodów. Natomiast maszyna, która psuje się w trakcie lotu, to krok od katastrofy. Kluczowe w konserwacji samolotów jest ograniczanie okresu bezczynności maszyn. Dzięki zaawansowanym i trafnie dobranym narzędziom
oraz wieloletniemu doświadczeniu, technicy potrafią zadbać o dobry stan wartych miliardy dolarów maszyn oraz o bezpieczeństwo tysięcy pasażerów.

Wycieranie i czyszczenie są jednymi z głównych czynności konserwatorskich i naprawczych. Ze względu na złożoność tych zadań, technicy wykonują je ręcznie, a wydajność szmat, powoduje, że poświęcają na to zbyt wiele czasu i wysiłku — zamiast przeznaczyć go na faktyczną realizację zadań. Czyściwa przemysłowe Tork są znacznie bardziej chłonne niż szmaty, a ponadto nie pylą i są antystatyczne. Gwarantują optymalizację procesów serwisowych. W porównaniu ze szmatami, czyściwa Tork generują oszczędność do 35% czasu, do 31% wysiłku i do 41% rozpuszczalnika.

Ponadto są one kompatybilne z dozownikami, które można umieścić w najbardziej dogodnych miejscach hangaru czy hali produkcyjnej. Dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na szukanie odpowiedniego narzędzia pracy.

czyściwa przemysłowe
Znana na całym świecie marka Tork wprowadza na rynek czyściwa przemysłowe. Zostały one atestowane zgodnie z wymaganiami branży lotniczej, co jest potwierdzone certyfikatami BMS 15-5G oraz AMS 3819C.

Wybór czyściw przemysłowych marki Tork nie tylko oszczędza czas i pieniądze, ale daje pewność spełniania najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Wchodząc na stronę www.tork.pl/liftoff i wypełniając specjalny formularz można zamówić bezpłatny zestaw próbek czyściw przemysłowych Tork i osobiście przekonać się, w jaki sposób wpływają na poprawę wydajności w miejscu pracy.

Marka Tork
Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: od restauracji, przez służbę zdrowia, biura i szkoły po przemysł. Na rozwiązania składają się dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do Essity (wcześniej SCA) marka Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 80 krajach. Szczegółowe informacje
i aktualności o nowych produktach są dostępne na stronie www.tork.pl

Essity
Firma Essity to światowy lider branży higienicznej i ochrony zdrowia, stworzona do podnoszenia jakości życia poprzez dostarczanie niezbędnych na co dzień produktów i rozwiązań. Nazwa Essity pochodzi od słów „essentials” (podstawowe) i „necessities” (niezbędne).
Nasz zrównoważony model prowadzenia działalności jest korzystny dla ludzi i przyrody. Produkty Essity są sprzedawane w około 150 krajach pod wiodącymi światowymi markami TENA i Tork oraz innymi silnymi markami, takimi jak Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda oraz Zewa. Firma Essity zatrudnia ok. 48 000 pracowników, a jej wartość sprzedaży netto w 2017 r. wyniosła ok. 109 mld koron szwedzkich (11,3 mld euro). Siedziba główna firmy mieści się w Sztokholmie (Szwecja). Firma jest notowana na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ. Więcej informacji na www.essity.com.

źródło: tork.pl

zdjęcia: tork.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama