Komunikat Grupy Impel-uwaga na fałszywe faktury

444

Poniżej przedstawiamy ważny komunikat od grupy Impel. Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższą informacją.


Szanowni Państwo,

Dotarły do nas informacje o mailach zawierających skany faktur za zrealizowane przez DC. System sp. z o.o. Sp. komandytowa usługi.

Maile te wysyłane są bez wiedzy i zgody spółki i prawdopodobnie są czynem przestępczym, w którym ktoś próbuje podszyć się pod pracowników DC System sp. z o.o. Sp. komandytowa. Co istotne, maile przychodzą z innych kont, niż oficjalne konto wykorzystywane do dystrybucji faktur elektronicznych.

Zobacz także: Sprzątanie miejsc publicznych – duży problem polskich miast

Pod żadnym pozorem proszę nie otwierać załącznika. Może on zawierać wirusa, który może zaszyfrować Państwa dane. Spółki Grupy Impel, w tym DC System sp. z o.o. Sp. komandytowa do klientów, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną, wysyłają e-faktury z wcześniej ustalonego adresu e-mail. Do pozostałych klientów wysyłane są faktury w wersji papierowej.

Grupy impel

W przypadku otrzymania korespondencji odbiegającej od standardu DC System prosimy o natychmiastowe zgłoszenie tego faktu do Pani Iwony Poryszewskiej (i.poryszewska@impel.pl, 510 014 187).

źródło: impel.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama