Firma Megmar funduje stypendia dla studentów WCh UW

3585
reklama

Firma Megmar wraz z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Warszawskiego zamierzają wspierać i promować najzdolniejszych studentów. W związku z tym ruszył konkurs, w którym do wygrania są dwa atrakcyjne finansowo (1500 PLN brutto miesięcznie), roczne stypendia naukowe oraz płatny staż, który zostanie zaliczony, jako praktyki zawodowe.

Firma Megmar
Dziekan WCh UW i prezes Megmar

W konkursie liczy się połączenie wiedzy o chemii i procesach technologicznych działających na dużych instalacjach oraz niekonwencjonalne podejście do rozwiązania wybranego zagadnienia. Mogą do niego przystąpić studentki lub studenci Wydziału Chemii UW, którzy w pracy pisemnej (max 1500 znaków) zaproponują wprowadzenie rozwiązań proekologicznych lub obniżających energo- i kosztochłonność procesu chemicznego, wykorzystywanego w szczególności w dużych instalacjach przemysłowych .

Firma Megmar stawia na studentów

Prace należy złożyć w Dziekanacie Studenckim Wydziału Chemii UW do dnia 18 maja br. do godz. 14.00. Autorzy najciekawszych projektów w dniu 21 maja br. zostaną zaproszeni na rozmowy (22-24 maja 2018 roku). Osoby, które zakwalifikują się do drugiego etapu konkursu przedstawią przed komisją konkursową założenia i atuty swojego projektu. Na dwóch najlepszych studentów czeka atrakcyjna nagroda.

Zwycięzcy konkursu otrzymają możliwość odbycia płatnego stażu w firmie Megmar. Laureaci będą mieli także wypłacane przez 12 miesięcy stypendia w wysokości 1500 PLN brutto, a dodatkowo staż ten będzie zaliczony, jako praktyki zawodowe.
Firma Megmar to wiodący producent specjalistycznych rozwiązań z zakresu chemii technicznej, biotechnologii, biochemii i gospodarki odpadami.

Firma Megmar

Więcej szczegółów dotyczących konkursu na:

Konkurs dla wyróżniających się pomysłowością studentów

http://megmar.com.pl/megmarcompl-megmarcompl-szczegoly-konkursu-dla-studentow-wch-uw-do-wygrania-atrakcyjne-stypendia!htmlhtml.html

http://megmar.com.pl/http-megmarcompl-megmar-wspiera-studentow-wydzialu-chemii-uniwersytetu-warszawskiegohtml.html

źródło: megmar.com.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama