Higiena Serwis

1413
reklama

20 lat dostarczamy firmom profesjonalne środki czystości, zapewniając najwyższe standardy zdrowia i higieny.

Ceniony ekspert i godny zaufania partner to gwarancja Twojego komfortu pracy.
Od 1998 roku pomagamy firmom w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa i higieny, realizując dostawy profesjonalnych środków czystości. Intensywnie poszerzamy wiedzę, budujemy doświadczenie, tworzymy dedykowane oferty i atrakcyjne warunki współpracy dla naszych klientów – dzięki temu dziś mamy mocną, ugruntowaną pozycję wiodącego i solidnego dostawcy środków czystości.

Co nas wyróżnia i z czego Ty możesz skorzystać:

• 20 lat doświadczenia (ekspercka wiedza, fachowe doradztwo).
• Ekspresowa dostawa (towar zawsze na czas, śledzenie etapu zamówienia).
• Szeroki wybór produktów (kompleksowe zakupy w jednym miejscu, liczne rabaty).
• Certyfikowane produkty od renomowanych marek (m.in. BulkySoft, Tork, Diversey).
• Od stycznia 2019 dostęp platformy do B2B (do zamówień, faktur, szybkiej obsługi, bez marnowania czasu).

Jesteśmy wiodącym i autoryzowanym dystrybutorem najlepszych marek m.in. TORK, BulkySoft, KATRIN, Splast, Kiehl, Diversey, Lamix, Nilfisk, Numatic, Tana.

Dostarczamy profesjonalne środki czystości, światowych producentów, bazujemy na znanych markach, a to gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość. Promujemy produkty ekologiczne, przyjazne dla Twojego zdrowia i środowiska. Certyfikowane, w pełni bezpieczne i bardzo eleganckie (o nowoczesnym designie), które gwarantują większą wydajność pracy, wysoki poziom czystości i realną oszczędność.

Higiena Serwis

Jesteśmy importerem i wyłącznym przedstawicielem w Polsce produktów BulkySoft. Produkty higieniczne PREMIUM wykonane w 100 % z celulozy w bardzo konkurencyjnych cenach.

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem produktów marki Tork, światowego lidera w branży higienicznej.

Przy współpracy z nami możesz liczyć na profesjonalne szkolenia, doskonałą obsługę, najlepsze doradztwo i najwyższej jakości produkty.

Pomogliśmy wielu firmom (tym dużym i małym) zoptymalizować koszty, poprawić komfort pracy i skutecznie zainwestować w wyższy standard jakości. Jesteśmy ciągle nagradzani pozytywnymi opiniami – to sprawia, że pracujemy jeszcze więcej i efektywniej, to nam daje motywację. Mamy apetyt na więcej. Jesteśmy postrzegani jako dobry partner biznesowy, chcemy być najlepsi.

Działamy na zasadzie obopólnej korzyści, jesteśmy zorientowani na wspólny sukces. Zależy nam, by nasi Klienci otrzymali ofertę dedykowaną, która będzie idealnym rozwiązaniem ich problemów.

Otrzymasz od nas:

• Szkolenia produktowe dla naszych klientów i partnerów handlowych,
• Doradztwo techniczne i technologiczne oraz konsultacje w zakresie doboru technologii sprzątania lub wyposażenia obiektu.
• Pomoc w doborze środków czystości i systemów higienicznych.
• Doradztwo w doborze i optymalizacji technologii mycia, pielęgnacji, dezynfekcji i impregnacji.
• Dostęp do umów użyczenia dozowników na wyjątkowych warunkach.
• Opracujemy dla Ciebie plany higieny.
• Możesz skorzystać z wygodnej dla siebie formy kontaktu – osobistej, telefonicznej, e-mailowej, poprzez platformę internetową, kontakt z opiekunami mobilnymi, serwisem i przede wszystkim z biurem obsługi klienta. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy

 

Strona internetowa: www.higienaserwis.pl/  
Adres e-mail: biuro@higienaserwis.pl
Telefon: 22 518 56 56
Ulica: Księcia Ziemowita 53
Kod i miasto: 03-855 Warszawa
Województwo: Mazowieckie

 

Reklama
UDOSTĘPNIJ