Idealny dozownik dla małych restauracji

469

Przenośny dozownik do ręczników w roli od Tork’a to świetny produkt, który doskonale sprawdzi się w miejscach gdzie wolne miejsce jest na wagę złota. Dozownik dzięki swoim niewielkim rozmiarom świetnie sprawdzi się np. w małych kuchniach lub warsztatach.

Przenośny dozownik do ręczników w roli TORK

Opisywany przez nas dozownik do ręczników w roli centralnego dozowania jest dziełem marki Tork, która jest światowym liderem na rynku produktów higienicznych dla profesjonalistów. Produkt świetnie sprawdza się w zatłoczonych miejscach oraz wszędzie tam gdzie wolna przestrzeń jest na wagę złota.

Mydło hotelowe zyska drugie życie

Przenośny dozownik do ręczników w roli marki Tork jest niedużych rozmiarów bo wysokość to tylko 263 mm, a szerokość to 185 mm. Jeżeli to wam pomoże, dozownik ma podobny kształt i wielkość jak standardowy czajnik elektryczny.

Estetyczne i porządne wykonanie oraz nowoczesny wygląd pozytywnie wpłyną na komfort użytkowania dozownika w miejscu pracy. Wygląd produktu jest naprawdę elegancji, dzięki wytrzymałej rączce możesz użyć dozownika np. przy gościach w swojej restauracji. Świetnie wykonana obudowa chroni wkład przed zalaniem i zabrudzeniem co jest idealnym rozwiązaniem kiedy mamy do czynienia w codziennej pracy z różnego rodzaju substancjami.

Przenośny dozownik do ręczników w roli
Przenośny dozownik do ręczników w roli marki Tork jest niedużych rozmiarów bo wysokość to tylko 263 mm, a szerokość to 185 mm. Jeżeli to wam pomoże, dozownik ma podobny kształt i wielkość jak standardowy czajnik elektryczny.

Dozownik do zadań specjalnych

Dozownik przygotowany przez Torka to produkt w pełni przygotowany do zadań specjalnych. Płaska podstawa umożliwia położenie go na każdej prostej powierzchni co dodatkowo czyni go przydatnym w wielu pracach wykonywanych przy różnych stanowiskach.

Idealnym rozwiązaniem jakie świetnie sprawdza się jest zastosowanie stacji dokujących. Jak to wygląda w praktyce? Montujemy stacje dokującą do ściany lub lady w naszym pomieszczeniu a następnie jeżeli potrzebujemy umieścić dozownik do ręczników roli po prostu wsuwamy go do stacji dokującej.

Istnieje możliwość domówienia dodatkowych stacji dokujących, dzięki temu jeden dozownik może być używany przy kilku stanowiskach pracy w różnych częściach pomieszczenia.
Obudowa chroni wkład przed przypadkowym zalaniem, a płaska podstawa pozwala położyć dozownik na każdej prostej powierzchni. Dodatkowo, dozownik cieszy się zaufaniem klientów także ze względu na łatwość konserwacji oraz wymiany wkładów.

Podstawowe parametry:
System: M1 – System centralnego dozowania Mini
Wysokość: 263 mm
Szerokość 185 mm
Głębokość: 239 mm
Kolor: biało-turkusowy
Materiał Wykonania : Tworzywo sztuczne


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama