Ogromny Sukces Interclean Amsterdam 2018

2425
reklama

Interclean Amsterdam 2018 była największą, najbardziej międzynarodową wystawą, jaka kiedykolwiek odbyła się w całej historii targów branżowych tego typu. Show przygotowane przez organizatorów przyciągnął rekordową liczbę odwiedzających z całego świata.

Dzięki połączeniu starego z nowym udało się zaoferować pełny wachlarz najnowszych technologii i trendów, jakie są lub będą obecne w branży profesjonalnego utrzymania czystości. Arena robotów, InnovationLAB i nowe miejsce takie jak Healthcare Cleaning Forum były bardzo popularne i cieszyły się szczególną sympatią odwiedzających.

Interclean Amsterdam 2018
źródło: intercleanshow.com Międzynarodowe Show w 2018 roku w Amsterdamie zgromadziły stoiska z 892 firmami z 47 krajów. W ciągu czterech dni odwiedziło Interclean 33 710 profesjonalistów ze 143 krajów.

Interclean Amsterdam 2018 – ogromny sukces organizatorów

Podczas targów Interclean Amstedam przybyli goście mogli cieszyć się z niezliczonych atrakcji na stoiskach, jakie zostały przygotowane przez wystawców. Między innymi było to boisko do koszykówki, prezentacja wirtualnej rzeczywistości czy pokazy taneczne. Miało to ogromny wpływ na samopoczucie i komfort odwiedzających targi – to był strzał w przysłowiową dziesiątkę.

Międzynarodowe Show w 2018 roku w Amsterdamie zgromadziły stoiska z 892 firmami z 47 krajów. W ciągu czterech dni odwiedziło Interclean 33 710 profesjonalistów ze 143 krajów. Co warto podkreślić aż 77% odwiedzających przyjechało spoza Holandii, były to Seszele, Jamajka, Suazi, Mongolia i Boliwia.

Interclean Amsterdam 2018
źródło: intercleanshow.com. Co warto podkreślić aż 77% odwiedzających przyjechało spoza Holandii, były to Seszele, Jamajka, Suazi, Mongolia i Boliwia.

Wydarzenie Interclean Amsterdam 2018 poszło bardzo dobrze, a nowe elementy, jakie zostały wprowadzone, zostały dobrze przyjęte i niewiele można poprawić. Jakość odwiedzających była wyjątkowa, jesteśmy niezmiernie zadowoleni z całej wystawy i czekamy na rok 2020. – mówi Paul Wonnacott dyrektor zarządzający i prezes Vectair Systems oraz członek komitetu wystawowego.

Ogromna liczba osób poświęciła czas, aby powiedzieć mi, jak bardzo podobała się atmosfera, co uważam za równie ważne, jeśli nie więcej niż liczby. Interclean był w tym roku miejscem dla naszej branży i jestem bardzo zadowolony z wyników. – powiedział Rob den Hertog dyrektor interclean Global Events w RAI Amsterdam.

Nagrody Amsterdam Innovation Award

Punkt innowacje był jednym z głównych powodów, dla którego odwiedzający przybywali na wystawę. Nagroda Amsterdam innovation Award oraz InnovationLAB stawiają na piedestale najnowsze i najbardziej profesjonalne innowacje w zakresie sprzątania.

KIRA B 50 Karcher został ogłoszony zwyciężcą Amsterdam Innovation Award 2018. Inni zwyciężcy w tej kategorii to: Poer-Mop Lite od Scot Young Reaserch, Vermop System One od Vermop oraz Tork PaperCircle od Essity Hygiene &Health. Nagrodę „Visitor’s Choice Award wygrał Tork Paper Circle.

Interclean Amsterdam 2018
źródło: intercleanshow.com. Dzięki połączeniu starego z nowym udało się zaoferować pełny wachlarz najnowszych technologii i trendów, jakie są lub będą obecne w branży profesjonalnego utrzymania czystości. Arena robotów, InnovationLAB i nowe miejsce takie jak Healthcare Cleaning Forum były bardzo popularne i cieszyły się szczególną sympatią odwiedzających.

Podczas tegorocznej edycji odbyła się pierwsza odsłona Healthere Cleaning Forum, które odbywało się równolegle z Interclean Amsterdam 2018. Start odbył się 16 maja i zgromadził 300 pracowników służby zdrowia z 46 krajów, aby wspólnie omówić i pochylić się nad największymi wyzwaniami i rozwiązaniami w zakresie utrzymania czystości i sprzątania w służbie zdrowia. Forum stanowiło uzupełnienie oferty, jaką oferowało Interclean Amsterdam. Forum pokazało najnowsze innowacje w zakresie sprzątania w służbie zdrowia, poprzez eksperckie seminaria i demonstracje

źródło:intercleanshow.com


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama