Szkolenia online w branży utrzymania czystości

385
Reklama

Dostajemy od Was wiele zapytań dotyczących szkoleń. Szkoleń, które są łatwo dostępne i najlepiej w miejscu prowadzenia swojej działalności. Poniżej przygotowaliśmy notkę na temat ciekawego rozwiązania, które funkcjonuje już na zachodzie w branży utrzymania czystości.

Nasi zachodni koledzy, którzy specjalizują się utrzymaniu czystości korzystają z wielu rodzajów szkoleń. Jednym z nich są szkolenia e-learningowe. Niestety w Polsce nie jest to jeszcze rozwiązanie brane pod uwagę z prostej przyczyny, właściciele firm sprzątających jak i ich pracownicy uważąją, że jedyną metodą szkolenia to szkolenie face to face z mopem w ręku. Oczywiście, nie możemy szkoleniem online zastąpić zwykłego szkolenia, prosimy o tym pamiętać. Ale pomysł jest warty uwagi.

szkolenia
Nasi zachodni koledzy, którzy specjalizują się utrzymaniu czystości korzystają z wielu rodzajów szkoleń. Jednym z nich są szkolenia e-learningowe. Niestety w Polsce nie jest to jeszcze rozwiązanie brane pod uwagę z prostej przyczyny, właściciele firm sprzątających jak i ich pracownicy uważąją, że jedyną metodą szkolenia to szkolenie face to face z mopem w ręku.

Dzięki takiej formie poszerzania wiedzy jesteśmy bardziej elastyczni, możemy pogłębiać naszą wiedzę w każdym miejscu za pomocą komputera, tabletu czy smartfona. Jest to duże ułatwienie dla kadry zarządzającej, która widzi postepy pracowników, bo kursy mogą być zakończone testem i wystawieniem cerftyfikatu poświadczającego zdobyte umiejetności.

Reklama