Szkolenie Kiehl & Żegarski już 25 września

834
reklama

Już 25 września w Rumi koło Gdyni odbędzie się szkolenie i prezentacja produktowa przygotowana przez firmę Kiehl & Żegarski. Szkolenie odbędzie się w hotelu Falko przy ul. Chrobrego 1 w Rumi.

Organizatorzy szkolenia przygotowali 5 tematów jakie zostaną poruszone podczas organizowane wydarzenia:

  • Wprowadzenie w świat profesjonalnej chemii czyszczącej
  • Rozpoznawanie miękkich i twardych wykładzin podłogowych
  • Sanitariaty – nowoczesne technologie utrzymania czystości
  • Polimery Kiehla – pielęgnacja podłóg – innowacyjne trendy – warsztaty
  • Drewno – mycie i pielęgnacja podłóg parkietowych –  warsztaty

Szkolenie przygotowane przez Kiehl & Żegarski jest całkowicie bezpłatne, jednakże wymagana jest wcześniejsza rejestracja. W celu przygotowania dla osób deklarujących udział w szkoleniu poczęstunku i wymaganych materiałów szkoleniowych wymagane jest wypełnienie formularza uczestnictwa i odesłania go na adres kiehl@kiehl-zegarski.pl. Formularz dostępny jest na stronie www.kiehl-zegarski.pl w zakładce do pobrania lub telefonicznie pod numerem 22 823 98 65.

Kiehl & Żegarski


O Kiehl & Żegarski

Firma KIEHL & ŻEGARSKI – czyste rozwiązania Sp. z o.o. jest firmą rodzinną założoną w 1995 r. przez Pana Bogusława Żegarskiego prezesa firmy, który wspólnie z synami: Robertem- dyrektorem ds. marketingu i sprzedaży oraz Przemysławem -dyr. zarządzającym, podjęli całkiem nowe i trudne wyzwanie kształtowania nieistniejącego jeszcze wtedy w Polsce profesjonalnego rynku czystości. Ideą firmy było wdrażanie i dostosowywanie do warunków rodzimych nowoczesnych technologii i niezawodnych rozwiązań czystościowych autorstwa niemieckiej fabryki chemicznej JOHANNES KIEHL KG, która od ponad 111-u lat jest niekwestionowanym liderem wśród producentów chemicznych preparatów czyszcząco-pielęgnacyjnych w Niemczech.

Ścisła współpraca z producentem zaowocowała w krótkim czasie dla KIEHL & ŻEGARSKI statusem jedynego na terenie Polski generalnego przedstawicielstwa JOHANNES KIEHL KG. Działalność firmy była początkowo skoncentrowana na obecnym województwie mazowieckim, aby po kilku latach objąć swym zasięgiem pozostałe regiony. Rozległa sieć dystrybutorska obejmuje dzisiaj teren całej Polski.

Na bazie idei i doradztwa technologicznego KIEHL & ŻEGARSKI powstały nowoczesne firmy cleaningowe oraz hurtownie chemii profesjonalnej w całym kraju. Obecnie po 23 latach działalności firma jest najbardziej rozpoznawalnym liderem branży czystości w Polsce i posiada prężną sieć dystrybutorską. Każdy pracownik KIEHL & ŻEGARSKI przechodzi specjalistyczne szkolenie, zgodnie z dewizą, iż dystrybucję chemii specjalistycznej uskutecznia profesjonalna wiedza i doradztwo technologiczne.

źródło: kiehl-zegarski.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama