[SZKOLENIE] Profesjonalne Szkolenia Kiehla

2441
reklama

22 stycznia 2019 roku odbędzie się pierwsze z cyklu profesjonalne szkolenia Kiehla we Wrocławiu. Będzie to doskonała okazała do poznania tego producenta oraz poznać tajniki profesjonalnego utrzymania czystości.

Szkolenie odbędzie się we Wrocławiu w hotelu Stara Garbarnia, ul. Wielkopolska 72, 54-027 Wrocław. Szkolenie rozpoczyna się od godziny 9:00.

Profesjonalne szkolenia Kiehla organizowane są przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Firm Sprzątających. Współpraca ma polegać na edukacji, promocji i rozwoju branży czystości w Polsce.

[SZKOLENIE] Krystalizacja Posadzek – Teoria i Praktyka

Profesjonalne Szkolenia Kiehla

Podczas szkoleń zostaniecie wprowadzeni w świat profesjonalnej chemii oraz dowiecie się jak utrzymać czystość w:

• Obiektach wspólnot mieszkaniowych
• Obiektach biurowych
• W częściach wspólnych obiektów (garaże)
• Doczyszczaniu poremontowym
• Polimeryzacja posadzek

Szkolenia są całkowicie bezpłatnie wystarczy zgłosić swój udział poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a następnie odesłania go na adres e-mail: kiehl@kiehl-zegarski.pl.

Formularz zgłoszeniowy dostępny TU.

Profesjonalne Szkolenia Kiehl – Terminy

22.01.2020 r. – Wrocław
05.02.2020 r. – Rzeszów
19.02.2020 r. – Gdańsk
04.03.2020 r. – Katowice
18.03.2020 r. Warszawa.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Profesjonalne Szkolenia Kiehla.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Firm Sprzątających:

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Firm Sprzątających (PSFS) powstało w grudniu ubiegłego roku z inicjatywy właścicieli firm sprzątających oraz osób związanych z branżą czystości w Polsce. PSFS ma na celu integrację i konsolidację branży poprzez wspólne działania na rzecz jej rozwoju poprzez edukację, promocję usług, szkolenia oraz zmianę jej wizerunku.

www.psfs.com.pl
e-mail: psfs@psfs.com.pl

Firma Kiehl & Żegarski:

Firma KIEHL & ŻEGARSKI – czyste rozwiązania Sp. z o.o. jest firmą rodzinną założoną w 1995 r. przez Pana Bogusława Żegarskiego prezesa firmy, który wspólnie z synami: Robertem- dyrektorem ds. marketingu i sprzedaży oraz Przemysławem -dyr. zarządzającym, podjęli całkiem nowe i trudne wyzwanie kształtowania nieistniejącego jeszcze wtedy w Polsce profesjonalnego rynku czystości. Ideą firmy było wdrażanie i dostosowywanie do warunków rodzimych nowoczesnych technologii i niezawodnych rozwiązań czystościowych autorstwa niemieckiej fabryki chemicznej JOHANNES KIEHL KG, która od ponad 111-u lat jest niekwestionowanym liderem wśród producentów chemicznych preparatów czyszcząco-pielęgnacyjnych w Niemczech. Ścisła współpraca z producentem zaowocowała w krótkim czasie dla KIEHL & ŻEGARSKI statusem jedynego na terenie Polski generalnego przedstawicielstwa JOHANNES KIEHL KG.

5 powodów dlaczego warto zatrudnić firmę sprzątającą do biura

Działalność firmy była początkowo skoncentrowana na obecnym województwie mazowieckim, aby po kilku latach objąć swym zasięgiem pozostałe regiony. Rozległa sieć dystrybutorska obejmuje dzisiaj teren całej Polski. Na bazie idei i doradztwa technologicznego KIEHL & ŻEGARSKI powstały nowoczesne firmy cleaningowe oraz hurtownie chemii profesjonalnej w całym kraju. Obecnie po 25 latach działalności firma jest najbardziej rozpoznawalnym liderem branży czystości w Polsce i posiada prężną sieć dystrybutorską. Każdy pracownik KIEHL & ŻEGARSKI przechodzi specjalistyczne szkolenie, zgodnie z dewizą, iż dystrybucję chemii specjalistycznej uskutecznia profesjonalna wiedza i doradztwo technologiczne.

www.kiehl-zegarski.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama