Trendy w pralnictwie na 2018 rok

1739

Grupa Kline, która jest uznanym dostawcą światowej klasy usług konsultingowych i wysokiej jakości danych rynkowych poinformowała, że wstępne wyniki badań ujawniły trendy, które będą miały wpływ na rynek w 2018 roku. Obecnie Grupa Kline przeprowadza setki wywiadów z użytkownikami chemii pralniczej, a także z dostawcami oraz dystrybutorami i innymi specjalistami z zakresu rynku komercyjnych chemikaliów do prania.

Używanie chemii do prania

Według badań, które w pełni zostaną opublikowane latem tego roku, ujawniają wiele interesujących informacji i trendów. Pralnie przemysłowe z wysokociśnieniowymi pralnicami tunelowymi często wymagają wyższego poziomu usług w tym chemii do prania od producentów, bo właśnie według badań wynika to, że wielu właścicieli pralni narzeka na złe wyniki w związku z niską jakością chemii. Niektórzy producenci unikają sprzedaży chemikaliów do pralni komercyjnych z użyciem myjni tunelowych ze względu na czasochłonną i wymagającą grupę Klientów oraz co ważne małe zużycie środków czyszczących.

chemii do prania
Grupa Kline, która jest uznanym dostawcą światowej klasy usług konsultingowych i wysokiej jakości danych rynkowych poinformowała, że wstępne wyniki badań ujawniły trendy, które będą miały wpływ na rynek w 2018 roku.

Tak bardzo popularne tzw. „Green Cleaning” jest dość skromnym trendem w chemii do prania. Dopiero powoli wprowadzane są systemu ponownego wykorzystania wody czy inne innowacje są przyswajane stopniowo. Specjaliści poszukują ciągle rozwiązań jak skutecznie obniżyć bardzo duże koszty energii, według wywiadów jest to dość powszechny problem.

Uwagę zwrócono także na stan wody, jaki występuje w regionie w którym znajduje się pralnia. Może to mieć wpływ na sprzedaż chemikaliów do prania. Miejsca z miękką wodą lub miejsca, gdzie należy użyć zmiękczacy wody wydają mniej na chemikalia, podczas gdy regiony z gorszej jakości wodą potrzebują trochę więcej wody, aby zapewnić najlepsze wyniki.

Pełny raport zostanie opublikowany latem bieżącego roku i będzie obejmował między innymi następujące zagadnienia:

  • Aktualne i przyszłe perspektywy dla branży pralniczej
  • Wpływ na środowisko naturalne
  • Rola ekologicznych środków czystości i ich alternatywy
  • Nowe urządzenia i technologie
  • Oddziaływanie najnowszych trendów na Klientów końcowych

Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama