Patent na sukces firmy sprzątającej – CLEAN-EXPRESS PC

1390

Artykuł sponsorowany

Wyższe koszty pracy w dobie pandemii, trudność w pozyskaniu wykwalifikowanych pracowników oraz konieczność zapewnienia stałych dochodów i zysków skłania właścicieli firm sprzątających do szukania bardziej skutecznych, łatwych, tanich i nowoczesnych sposobów efektywnej pracy.

CLEAN-EXPRESS PC (wersja z 2020 roku) – to aktywny program służący do prowadzenia biznesu w branży czystości. W łatwy sposób pozwala zorganizować
i zarządzać firmą sprzątającą, zwiększać sprzedaż i służy pomocą w momencie, gdy pojawiają się wątpliwości.

CLEAN-EXPRESS PC jest w stanie sprawić, że każdy jego nabywca, użytkownik będzie najcenniejszym, najbardziej użytecznym i skutecznym pracownikiem w swojej firmie sprzątającej.

Clean-Express PC to duże ułatwienia

W bazie wiedzy oferowanej przez oprogramowanie znajdują się 123 szczegółowo omówione zagadnienia z zakresu prowadzenia firmy sprzątającej. Wśród nich znajdują się szkolenia z profesjonalnego sprzątania czy trening sprzedażowy, liczne przykłady dobrych praktyk od lat stosowanych w branży oraz niezawodne wzorce postępowania.

CLEAN-EXPRESS PC ułatwia również aktywności związane z bezpośrednią administracją firmy. Umożliwia tworzenie ofert, kosztorysów i strategii, ekspresowo obsługuje odpowiedzi na zapytania ofertowe lub przetargi, jednocześnie rozwiązanie jest niezwykle proste w obsłudze – wymagające jedynie podstawowej wiedzy z zakresu obsługi komputera.

Na swoją usługę, twórca udziela 7-letnią gwarancję oraz bezpłatne aktualizacje
i wsparcie prezentacyjne i szkoleniowe. Posiada ponad 70 opinii i referencji (do wglądu).

CLEAN-EXPRESS PC to efekt 20-letniego doświadczenia lidera w branży czystości. Szczegółowe informacje na temat tego rozwiązania znajdują się na oficjalnej stronie producenta: www.clean-expresspc.pl. Szczegółowych informacji udziela również autor oprogramowania dr inż. Leszek Gabalewicz pod numerem telefonu: 501-444-844.

Niezwykle ważne jest, że program daje możliwość realizowania transakcji sprzedaży usługi sprzątania – od zaraz.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama