Zamów fachowe pranie tapicerki meblowej w Warszawie

630

Narożnik jest centralnym punktem w naszym domu. Wielu uważa, że jest to swego rodzaju serce domu. To właśnie na tkaniny dekoracyjne zapraszamy gości, tam spędzamy ważne dni oraz popijamy wieczorne wino, oraz poranną kawę. Mieszkańcy domów jednorodzinnych mogą skorzystać z profesjonalnej usługi.

Proponujemy pranie tapicerki metodą ekstrakcyjną z dojazdem do wskazanej lokalizacji w Warszawie i okolicach. Pełną ofertę znajdziesz na stronie: https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/

Fachowe czyszczenie kanapy lub innych mebli wypoczynkowych zapewnia bezpieczeństwo. Niestety domowe metody mogą okazać się problematyczne. W celu zachowania komfortowej czystości w naszym mieszkaniu niezbędne jest regularne skorzystanie z doświadczenia ekspertów.

Zaawansowane czyszczenie tapicerki

Czasem możemy własnoręcznie wyeliminować łatwiejsze do wybawienia plamy. Cykliczne czyszczenie pozwoli zachować piękny wygląd naszych mebli. W perspektywie długoterminowej samodzielna pielęgnacja okazuje się niewystarczająca. Nie ma możliwości usunąć poważniejszych zabrudzeń, wyłącznie ogólnodostępnymi środkami.

Jeżeli chcesz uchronić swoje wykładziny przed promieniowaniem UV, musisz skorzystać z pomocy oferowanej przez profesjonalistów. Profesjonalista przeprowadzi prani wykładzin w sposób profesjonalny. Nasza firma piorąca oferuje fachowe środki czystości. Dzięki temu usługa jest w pełni bezpieczna dla Twoich pracowników. Do produkcji kanap wykorzystuje się kilkadziesiąt różnych materiałów. Każda tkanina ma inne cechy.

Pranie tapicerki powinno być przeprowadzane raz lub dwa razy do roku w zależności od stopnia eksploatacji. Jeżeli Twoje meble narażone są na intensywne wykorzystywanie, powinieneś prać je częściej.

Możesz podtrzymywać efekty zaawansowanego prania, stosując ogólnodostępne środki czystości. Rozsądnym rozwiązaniem jest zapytanie pracownika, który będzie czyścił Twoją wykładzinę o to, jakie środki wykorzystać, aby wyczyścić meble tapicerowane. Fachowiec z chęcią podpowie Ci, w jaki sposób czyścić tapicerkę.

Jeżeli masz małe dzieci, ich bezpieczeństwo jest dla Ciebie szczególnie istotne. W brudnych materiałach gnieżdżą się roztocza, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Możesz zminimalizować to zagrożenie poprzez zamówienie fachowe czyszczenia narożników.

Co więcej, zlecenie fachowego czyszczenia realizowana jest pod wskazanym przez Ciebie adresem, bezpośrednio w Twoim pomieszczeniu. Pozwala to wyeliminować potrzebę przewożenia mebli, która jest wyzwaniem logistycznym.

Ceny czyszczenia w Warszawie

Pomimo że usługa prania kanap jest w pełni profesjonalna, nie musisz obawiać się wysokiego rachunku. Firma oferuje atrakcyjne stawki, które dostosowane są do portfela każdego klienta. Niezależnie od tego, ile zarabiasz, będziesz w stanie zamówić zaawansowane czyszczenie tapicerki.

Na wycenę wpływa kilka czynników. Najważniejszym nich jest rodzaj materiału, ponieważ to od tego zależy, jakich środków użyje ekspert. Nie martw się. Cena Cię nie zaskoczy. Specjalista poinformuje Cię o koszcie, który wiąże się z usługą jeszcze przed rozpoczęciem całego procesu prania.

Jeżeli chcesz przewidzieć, z jakimi kosztami musisz się liczyć, firma udostępnia swoim klientom orientacyjny cennik. Za pranie małych mebli wypoczynkowych zapłacisz od 20 do 50 zł. W przypadku kanap, narożników, sof koszt czyszczenia będzie wynosił od 100 do 200 zł.

Wystarczy, że umówisz się a doświadczenia ekspertów, przyczynią się do uzyskania bezpieczeństwa w Twoim domu lub biurze. Tutaj pełna oferta cenowa jednej z warszawskich firm: https://edompranie.pl/

Pranie kanap i narożników metodą ekstrakcyjną – przebieg

Proces czyszczenia kanap metodą ekstrakcyjną polega na zastosowaniu doświadczenia ekspertów oraz zaawansowanych maszyn. Procedura czyszczenia składa się z kilku etapów, każdy etap jest równie istotny. Poznaj przebieg procedury:

1. Analiza materiału oraz zabrudzeń

Fachowiec przystępuje do identyfikacji materiału, z którego została wykonana tapicerka. Każdy materiał ma swoje określone cechy, każdy wymaga również innych preparatów. Specjalista dobiera detergenty oraz przygotowuje powierzchnię. Odsuwa meble oraz zabezpiecza wyposażenie domu przed ochlapaniem.

2. Staranne odkurzanie

Przed rozpoczęciem prania fachowiec przystępuje do bardzo skrupulatnego odkurzania całej kanapy. Usunięte zostają wszystkie okruszki, piasek oraz sierść. Takie zanieczyszczenia są bardzo szkodliwe dla materiału, ponieważ przyspieszają proces przecierania się materiału.

3. Odplamianie

Odplamianie w niektórych przypadkach jest niezbędne. Plamy po winie czy kawie mogą być bardzo trudne do wybawienia. W tym celu stosuje się znacznie skuteczniejsze preparaty, które ze względu na swoją dużą moc rozprowadzane są wyłącznie po powierzchni zabrudzenia.

4. Pranie tkaniny

Na wcześniej odkurzoną tkaninę specjalista nanosi odpowiedni detergent. Dociera on w najgłębsze warstwy tkaniny, a następnie wybawia znajdujące się tam zanieczyszczenia. Do czyszczenia tapicerki wykorzystuje się specjalne kapsułki, szampony oraz proszki. Wilgoć oraz brud odsysa się ekstraktorem ciśnieniowym.

Po zakończonym czyszczeniu narożników tkanina jest delikatnie wilgotna. Czas schnięcia to kilkanaście godzin. Na czas schnięcia wpływa rodzaj tkaniny. Możesz skrócić cały proces poprzez otworzenie okna.

 

Artykuł partnera


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama