Ekologiczne wybory – dzisiaj dla lepszego jutra | Z-Water

291

Czy profesjonalne utrzymane czystości może być faktycznie ekologiczne? Na to pytanie i wiele innych odpowiada Magdalena Andersson z firmy Z-Water. Już cały świat stawia na rozwiązania, które mają na celu ograniczyć niszczenie środowiska naturalnego i przede wszystkim generować jak najmniej zanieczyszczeń.

Ekologiczne sprzątanie – to nie mit!

W obecnych czasach na każdym kroku jesteśmy bombardowani komunikatami o ekologii. Niezależnie od tego, w jakiej branży działamy wszędzie mówi się o ekologii. Jednakże po dokładnym sprawdzeniu z czym mamy do czynienia to ekologia jest tylko z nazwy, a w praktyce jej nie ma prawie wcale.

W przypadku Z-Water jest całkowicie inaczej. Profesjonalne utrzymanie czystości za pomocą specjalnie produkowanej jonizowanej wody jest ekologiczne. Wysoko alkaliczna woda pozwoli Wam uporać się wieloma rodzajami zabrudzeń bez użycia typowych środków chemicznych dostępnych na rynku.

Wybór jest jeden – EKOLOGIA

W dniu 11.05.2023 r. odbył się webinar podczas, którego poruszyliśmy temat ekologii oraz produktów do profesjonalnego utrzymania czystości, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Teraz publikujemy dla Państwa zapis webinaru, który znajdziecie poniżej! Zachęcamy do obejrzenia i zapoznania się z najnowszymi trendami w zakresie ekologicznego utrzymania czystości.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama