Już teraz oceń czystość w toalecie

3900

LOOrank to bezpłatna aplikacja mobilna, która powstała dosyć niedawno, ma umożliwić użytkownikom ocenę ponad 100 milionów toalet na całym świecie. Aplikacja dostępna jest do pobrania w Google Play i App Store.

Aplikacja przygotowana przez swoich twórców ma bardzo prosty i intuicyjny interfejs, który pozwala przeglądać i udostępnić zdjęcia oraz oceniać czystość w toalecie od zera do pięciu. Toalety do oceny możemy wyszukać za pomocą geolokalizacji w naszych urządzeniach mobilnych, możemy zarówno napisać recenzję, jak i ją później edytować lub usunąć w przypadku, kiedy stan czystości w toalecie się poprawi.

Jej twórcami są Philippe Braekman, Martin Leyshon i Ben van Zutphen – jak twierdzą, sami byli bardzo sfrustrowani i niezadolowoleni z poziomu czystości w toaletach, z jakimi spotykali się na co dzień w restauracjach, hotelach, lotniskach, centrach handlowych, firmach czy w innych miejscach publicznych.

czystość w toalecie
Witryna internetowa została już uruchomiona i znajduje się na niej wiele recenzji. Sam zobacz, a może znajdziesz swój hotel czy restaurację… www.loorank.com

Aplikacja może przysłużyć się do zwrócenia większej uwagi na czystość w toalecie w obiektach, które są dostępne publicznie. Właściciele biur, restauracji, lokali gastronomicznych, zarządcy dużych centrów handlowych oraz menadżerowie hoteli powinni na bieżąco śledzić wpisy użytkowników.

Dbaj o czystość w toalecie

Dzięki stworzonej aplikacji może poprawić się czystość w toalecie, a co za tym idzie, użytkownicy będą czuli się bardziej komfortowo. Dla wielu z osób zarządzających aplikacja może być delikatnym utrudnieniem, ponieważ brudna toaleta to nienajlepsza wizytówka.

W obecnych czasach opinie użytkowników są największym czynnikiem determinującym o skorzystaniu z danej usługi czy zakupie produktu. Dlatego może się zdarzyć, że gdy potencjalny klient sprawdzi opinie na temat czystości w toalecie w restauracji, do której chciałby się wybrać i zobaczy bardzo złe opinie, może tam wcale się nie udać.

Jeżeli nie zdecydujesz się na poprawę czystości w toalecie, może się okazać, że stanie się w niedługim czasie odbiciem Twojego biznesu. Miejmy nadzieję, że będziesz utrzymywał najwyższe standardy i w aplikacji Twoja toaleta będzie miała zawsze wysokie oceny.

Witryna internetowa została już uruchomiona i znajduje się na niej wiele recenzji. Sam zobacz, a może znajdziesz swój hotel czy restaurację…

www.loorank.com

Reklama