Wyjątkowy produkt KIEHLA z efektem WOW!

292

KIEHL Jet- active to uniwersalne narzędzie do rozwiązywania problemów, którego działanie nie tylko zaskakuje, ale i znacznie przekracza oczekiwania użytkownika.

Kiehl Jet-active

Kiehl Jet-active w akcji

Plamy z wody i kamień na kuchni ze stali nierdzewnej, zwietrzałe plastikowe ramy okienne, ślady metalu na porcelanie, zacieki cementowe na szklanych elewacjach, naloty na chromie i stali nierdzewnej, brudne szklane płyty grzewcze, osady z kamienia i mydła na szklanych ściankach prysznicowych…

Z tymi i wieloma innymi problemami niezawodnie rozprawi się Kiehl Jet-active!

W postaci Jet-active dostępne jest teraz kolejne uniwersalne narzędzie do rozwiązywania problemów. Kiehl Jet-active to lekko kwaśny środek do intensywnego szorowania, który można zawsze stosować tam, gdy uporczywe osady mineralne oraz zawarte w nich zabrudzenia olejowe i tłuszczowe muszą zostać delikatnie usunięte.

Jet-active usuwa ślady metalu z porcelany, czyści i poleruje stal nierdzewną, usuwa osady mineralne z powierzchni szklanych, czyści zwietrzałe twarde plastikowe powierzchnie PCV na zewnątrz, czyści płyty szklano-ceramiczne, czyści i poleruje mosiądz, miedź, chrom. Lista obszarów zastosowań jest długa i różnorodna.

Produkt do zadań specjalnych

Materiały ścierne niezawierające mikroplastików zastosowane w Kiehl Jet-active umożliwiają skuteczne czyszczenie. Jednak dzięki specjalnej strukturze materiałów ściernych gwarantowany jest wysoki poziom kompatybilności materiałowej. Słabo kwaśna formuła skutecznie wspiera działanie materiału ściernego. Ogólnie rzecz biorąc, podobnie jak w przypadku wszystkich ściernych środków czyszczących (ale także ściereczek, podkładek i gąbek), ważne jest, aby wcześniej sprawdzić kompatybilność materiałową. Szczególnie w przypadku ciemnych, błyszczących powierzchni, które mogą stać się matowe.

Podczas stosowania nanieść produkt w stanie nierozcieńczonym na wilgotną ściereczkę lub gąbkę i wyczyścić powierzchnię. Następnie spłukać pozostałości czystą wodą i wytrzeć do sucha, jeśli to konieczne.

Optymalnie nadaje się do stali nierdzewnej!

Jet-active sprawdził się szczególnie przy czyszczeniu powierzchni ze stali szlachetnej. W ten sposób można bezpiecznie usunąć nie tylko osady z kamienia, ale także rdzę i naloty. Substancje ścierne polerują powierzchnię i nadają stali nierdzewnej błyszczącą powierzchnię, która jest chroniona przed szybkim ponownym zabrudzeniem. Dzięki bezbarwnej i bezzapachowej formule Jet-active może być optymalnie stosowany w kuchni i przemyśle spożywczym.

Kiehl Jet-active

Usuwa osady wapienne i cementowe ze szkła!

Uporczywe osady wapienne na szklanych ścianach prysznicowych, osady wapienne, wypłukiwania cementu na oknach i szklanych fasadach. W obu przypadkach usunięcie za pomocą klasycznych kwaśnych środków do czyszczenia sanitariatów często nie jest możliwe. Jet-active może być również tutaj użyty jako rozwiązanie problemu!

Jet-active pokazuje nam, że maksymalna wydajność czyszczenia i przyjazność dla środowiska nie muszą się wykluczać. Dzięki nowoczesnej, przyjaznej dla środowiska recepturze, Jet-active otrzymał europejski znak ekologiczny. Ponadto Jet-active nie podlega oznakowaniu jako materiał niebezpieczny, gdyż nim nie jest, co znacznie zmniejsza ilość wymaganych szkoleń i dokumentacji.

Szeroki zakres zastosowań sprawia, że ​​Jet-active rozwiązuje problemy z efektem WOW, który zapewnia czyste powierzchnie i entuzjazm klientów.

źródło: www.kiehl-zegarski.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama