Nowy Prezes HAKO POLSKA

1677

Od 1 stycznia 2019 roku Firma HAKO POLSKA, która jest wiodącym producentem maszyn sprzątających ma nowego Prezesa. Zaszczytne stanowisko Prezesa Zarządu oraz Dyrektora Zarządzającego w polskim oddziale HAKO GmbH objął Eduard C. Kutyma.

Pan Eudard C. Kutyma od wielu lat związany jest z branżą usługową, ma także bogate doświadczenie w obszarach związanych z zarządzaniem i sprzedażą. Nowy Prezes HAKO POLSKA pracował zarówno w Niemczech, jak i w Polsce. Przez ponad 20 lat były to kierownicze stanowiska w wiodącym koncernie usługowym WISAG. Przez kilka lat Pan Eduard C. Kutyma zarządzał przedsiębiorstwem WISAG Polska Sp. z o.o., pracując w koncernie WISAG zarządzał grupą ponad 10 000 pracowników.

Maszyny czyszczące Hako – nowa serwisowa aplikacja

Co warto podkreślić Pan Kutyma jest również autorem książki „Business Excellence in der Dienstleistung”. Opisującej skuteczne procesy biznesowe na runku usług. Prywatnie oddaje się swojemu hobby – biegom maratońskim. Na swoim koncie ma ponad 25 pomyślnych startów w miastach różnych części z najlepszym czasem poniżej 3 godzin.

Redakcja Serwisu Branży Czystości w Polsce serdecznie gratuluje Panu Eduardowi C. Kutymie objęcia stanowiska Prezesa Zarządu i Dyrektora Zarządzającego w HAKO POLSKA. Życzymy samych sukcesów na tle zawodowym, jak i osobistym. Mamy nadzieję, że pod wodzą nowego Prezesa firma Hako Polska jeszcze bardziej rozwinie sprzedaż maszyn sprzątających w Polsce.

Czym zajmuje się HAKO?

HAKO to wiodący producent maszyn sprzątających, polski oddział HAKO powstał w 1998 roku i już po kilku latach została liderem w sprzedaży maszyn sprzątających oraz technologii utrzymania czystości na skalę kraju. Od 2009 roku niezmiennie otrzymuje certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play potwierdzający jej stabilną działalność zgodną z prawem i zasadami etyki. HAKO posiada oddziały w następujących miastach: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. Dzięki temu firma zapewnia wsparcie handlowe klientom w całej Polsce.

Źródło: HAKO Polska


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama