Międzynarodowe Targi Branży Komunalnej już we wrześniu

1534

Już 26 września 2018 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Branży Komunalnej w Ptak Warsaw Expo, jak zapewniają organizatorzy jest to jedyne wydarzenie podczas, którego będzie można w jednym miejscu znaleźć wszystko co dotyczy gospodarki komunalnej.

Zobacz także: 10 miejsc w biurze, o których zapomina serwis sprzątający

Międzynarodowe Targi Branży Komunalnej to wydarzenie specjalnie przygotowane dla osób i firm, które na co dzień mają styczność z szeroko pojętą branżą komunalną. Zgłoszeni wystawcy zaprezentują bezpośrednio odwiedzającym swoją specjalnie przygotowaną ofertę. Również będzie można wziąć udział w seminariach branżowych, wydarzeniach edukacyjnych czy konferencjach, gdzie będzie można w sposób przystępny nabyć dużą dawkę bezcennej wiedzy na temat branży komunalnej.

Zobacz także: Śmierć w domowym zaciszu za sprawą środków czystości – amoniak

Międzynarodowe Targi Branży Komunalnej

Międzynarodowe Targi Branży Komunalnej to aż 8 stref tematycznych, które czekają na odwiedzających. Strefa usług komunalnych, strefa czystości czy utrzymania zieleni – między innymi takie strefy będą dostępne dla odwiedzających. Organizatorzy przygotowali również spotkania i wydarzenia edukacyjne o tematyce prawnej związanej z ochroną środowiska czy gospodarki wodno-ściekowej w związku z ciągle zmieniającym się prawem i dyrektywami Unii Europejskiej.

Zobacz także: Czyszczenie samochodu – podstawowe kroki

Na odwiedzających w Ptak Warsaw Expo czeka także sporo prezentacji nowych rozwiązań technologicznych związanych z branżą komunalną. Pokazy maszyn oraz najnowszych rozwiązań informatycznych będą ważnym punktem w harmonogramie, jaki został przygotowany przez organizatorów.

Zobacz także: Rewolucja w sprzątaniu za sprawą rozszerzonej rzeczywistości

Strona organizatora i grafiki: www.targikomunalne.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama