Nowe, ekologiczne rozwiązania na Pol’and’Rock Festival – Tork partnerem imprezy

1741

Czas wakacyjnych festiwali zbliża się wielkimi krokami – coraz bardziej czuć atmosferę letnich koncertów i wyjazdów. W tym roku największy i jeden
z najbardziej ekologicznych polskich festiwali muzycznych zmienił nazwę – Przystanek Woodstock od tegorocznej edycji nazywać się będzie Pol’and’Rock Festival. To nie koniec niespodzianek. Zaskakuje też line – up i nowe, ekologiczne rozwiązania!

Podczas wydarzenia odbywającego się w dniach 2 – 4 sierpnia w Kostrzynie, fani muzyki będą mogli bawić się przy pięciu scenach. Na Dużej Scenie usłyszymy między innymi legendę Przystanku Woodstock – Lao Che, duet The Inspector Cluzo i brytyjski zespół You Me At Six. Zagra także Wojtek Mazolewski, który przedstawi swój autorski projekt „Chaos Pełen Idei”. Mała Scena zapowiada się równie emocjonująco – usłyszeć będzie można między innymi Krzysztofa Zalewskiego, Koniec Świata, Pablopavo i Blues Pills.

Zobacz także: Zmień szmaty na czyściwa przemysłowe Tork – wynieś swój biznes na wyższy poziom

Jak co roku, odbędą się różne formy warsztatów artystycznych. Zaplanowany jest również szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z inspirującymi osobami świata kultury, polityki i sportu, takimi jak: Dorota Wellman, Chris Niedenthal, Artur Barciś, Jerzy Górski, Jacek Fedorowicz czy Kasia Sokołowska.

ekologiczne rozwiązania

Czysta, festiwalowa przyjemność!

Festiwal w Kostrzynie od początku swojej działalności zwracał uwagę na ekologiczne rozwiązania – organizatorzy szeroko promują segregację odpadów, używanie odnawialnej energii, recykling. W ramach akcji Zaraz Będzie Czysto bacznie śledzą najnowsze możliwości i trendy, co roku wprowadzając „zielone” nowości.

Nie bez powodu nowym partnerem festiwalu został Tork. Jak podkreśla Wojciech Nizio, Brand Communication Manager:

„Ogromnie cieszymy się, że możemy stać się częścią tak wielkiego wydarzenia, jakim jest Pol’and’Rock Festival. Nasza filozofia jest zgodna z festiwalową – cenimy zrównoważony rozwój i ekologiczne rozwiązania. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy etap produkcji: od pozyskania surowców, przez produkcję, po recycling odpadów. Dążymy także do mniejszego zużycia energii – tej festiwalowej mamy jednak pod dostatkiem!”

W 2018 roku Tork zadba o występujących na Pol’and’Rock Festival artystów. Zostając higienicznym partnerem, zaopatrzy festiwalowe gwiazdy w pełen zestaw produktów. Wśród nich znajdzie się Tork PeakServe® – system niekończących się ręczników – wygodny, przystosowany do sprawnego użytkowania przez liczną grupę osób, a także miękki, dozowany po odcinku ręcznik Tork Matic® i delikatne mydło w pianie Tork. W przestrzeni dla artystów znajdą się także stojaki do dezynfekcji ułatwiające swobodny dostęp do środków dezynfekujących dłonie i chusteczek oraz ekstramiękkie serwetki dyspenserowe Tork Xpressnap®.

Zobacz także: Myśl. Działaj. Dbaj. – Tork w służbie higieny rąk

Pol’and’Rock Festival angażuje muzycznie, społecznie i ekologicznie. W tym roku Tork stał się częścią tej inicjatywy.

źródło: tork.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama