Sprzątanie w domu nie musi być trudne – kurs

445

Sprzątanie w domu nie musi być trudne ani tym bardziej drogie. Bądź profesjonalistą w swoim domu i spraw, aby sprzątanie nie zajmowało zbyt wiele Twojego czasu oraz nie zabierało pieniędzy. Ucz się od profesjonalistów.

Sprzątanie w domu

Sprzątanie w domu musi być tanie i szybkie

Każdy kto zajmuje się domem doskonale zdaje sobie sprawę, z tego jak czasochłonne oraz trudne jest sprzątanie. Wielokrotnie borykamy się z zabrudzeniami, które doprowadzają nas do obłędu. Dlaczego tak się dzieje?

Jednym z powodów jest brak wiedzy na temat sprzątania. Wielu z Was myśli, że sprzątanie w domu to bułka z masłem – wystarczy ścierka, jakiś mop i kilka miarek pachnącego płynu. Niestety to za mało.

W naszych domach znajduje się wiele typów zabrudzeń, które nie są proste do usunięcia standardowymi produktami jakie znajdziemy na sklepowych półkach. Często również nie posiadamy odpowiedniego sprzętu, który nie musi ograniczać się jedynie do gąbki i ścierki.

Bądź profesjonalistą w swoim domu!

Chcesz sprzątać lepiej, taniej i wydajniej w swoim domu? Zapisz się na kurs on-line dotyczący technik profesjonalnego sprzątania mieszkań i domów. Podczas kursu dowiesz się:

  • jak czyścić kuchnie czy piekarnik
  • jak czyścić łazienkę i radzić sobie z kamieniem
  • jak sprzątać sypialnie oraz salon
  • jak ograniczyć koszty sprzątania do minimum
  • jakiego sprzętu używać
  • jak nie przepłacać i nic nie zniszczyć

Koszt kursu wynosi 49 zł!

Szczegóły oraz zapisy: >>>>Zapisy oraz dostępne terminy<<<<

Kurs prowadzony jest przez specjalistów, którzy specjalizują się w profesjonalnym sprzątaniu mieszkań i domów zarówno w Polsce jak i zagranicą. Sprzątanie w domu nie musi być czasochłonne ale musi być skuteczne i tanie.

Dlatego jeżeli chcesz sprzątać we własnym domu jak profesjonalista to ten kurs jest dla Ciebie. Dodatkowo po kursie otrzymasz specjalne wsparcie oraz e-book dotyczący usuwania najbardziej typowych zabrudzeń w Twoim domu. Będzie to swoiste podsumowanie, które przyda się na lata.

Umiejętności to oszczędności

Warsztaty on-line odbywają  się w z przed ekranu Twojego komputera za pomocą specjalnej aplikacji. Trwa około od 4 do 5 godzin podczas, których będziecie mogli zadać pytanie dotyczące Waszych problemów. Po kursie na Wasze adresy e-mail zostanie wysłany e-book zawierający dodatkowe informacje oraz swoiste podsumowanie. Bądź profesjonalistą w swoim domu!

Szczegóły oraz zapisy: >>>>Zapisy oraz dostępne terminy<<<<

Kontakt:

+ 48 530 222 570
kontakt@branzaczystosci.pl
www.branzaczystosci.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama