Innowacyjny sprzęt dla firm sprzątających

1792

Sprzęt dla firm sprzątających jest oprócz profesjonalnej chemii do czyszczenia niezbędny, aby w pełni można było realizować usługi dla swoich Klientów na najwyższym poziomie. Za naszą zachodnią granicą producenci wyprzedzają się w tworzeniu najlepszego i najbardziej innowacyjnego sprzętu. Wbrew pozorom w branży czystości rozwój technologii jest bardzo widoczny i może świadczyć tylko o jednym – branża sprzątająca ciągle się rozwija.

Dołącz do projektu „Rozwijam moją firmę sprzątającą”

Sprzęt dla firm sprzątających oceni Jury

Ośmiu członków jury nominowało aż 11 zgłoszeń do tegorocznego finału CMS Purus Innowavion Award. Nagrody są odzwierciedleniem wysokiego potencjału innowacji w produkcji sprzętu dla firm sprzątających. Nagrody zostaną rozdane podczas Międzynarodowych Targów Czystości CMS Berlin 2019, które odbędą się już we wrześniu w stolicy Niemiec.

Wystawcy zgłosili rekordową liczbę zgłoszeń, bo blisko 65 trafiło do ostatniej rundy konkursu. Bezpośrednio przed rozpoczęciem targów jury wybierze zwycięzców w drugiej turze głosowania. Messe Berlin GmbH wręcza upragnione nagrody za innowacje 24 września podczas wieczornego wydarzenia CMS Berlin 2019.

Sprzęt dla firm sprzątających
Nilfisk Liberty SC50 może zapewniać ten sam poziom czyszczenia za każdym razem, czyni go idealnym rozwiązaniem dla środowisk takich jak szpitale lub domy opieki, w których higiena ma kluczowe znaczenie. /fot. Nilfisk

Prezentacja innowacji w branży czystości

Innowacyjne rozwiązania, jak i sprzęt dla firm sprzątających zostanie zaprezentowany podczas CMS Berlin 2019 na specjalnej wystawie w hali 6.2. Przypominamy, że Targi CMS Berlin 2019 – Czyszczenie. Usługi. Zarządzanie odbędzie się w dniach 24 – 27 września. Jest to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń dla światowej branży sprzątającej.

Poniżej przedstawiamy 11 nominowanych finalistów CMS Purus Innovation Award. Produkty zostały podzielone na 4 kategorie:

Duże Maszyny

– Liberty SC50 – Nilfisk
– Mopp Wash 14.7 – Schneidereit GmbH
– Comac C 85 SNC – Ketner

Na co stawiają organizatorzy targów CMS Berlin 2019?

Małe maszyny

– Mop Lite – Ketner
– Husqvarna Automower 535 AWD – Husqvarna Deutschland GmbH
– Taski Aero BP – Diversey Deutschland GmbH & Co OHG

Sprzęt

– PU-PAD 17″ – ARCORA International GmbH
– Brush/Pad SUPERSUB FLOOR CLEANING PAD – Grass Tech Solutions
– Dust Stop – Hako

Narzędzia cyfrowe i systemy

– Inteliiclean – IntelliClean
– Adlatus Teams 2020 – ADLATUS Robotics GmbH


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama