Targi Profesjonalnych Rozwiązań Utrzymania Czystości Clean Expo Poland nie odbędą się w 2019 roku

2022

Zaplanowane na kwiecień 2019 roku Targi Profesjonalnych Rozwiązań Utrzymania Czystości Clean Expo Poland, które miały być prawdziwym świętem dla całej branży czystości w Polsce nie odbędą się w planowanym terminie. Targi Profesjonalnych Rozwiązań Utrzymania Czystości Clean Expo Poland pierwotnie zostały zaplanowane w dniach 17 i 18 kwietnia br. w warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Organizatorem wydarzenia jest Polska Izba Gospodarcza Czystości.

Jak dowiedzieliśmy się z komunikatu Targi Profesjonalnych Rozwiązań Utrzymania Czystości Clean Expo Poland zostały przesunięte na jesień 2020 roku.

Sprzątanie budynków pomoże zmniejszyć zadłużenie użytkownikom lokali komunalnych

Poniżej pełna informacja Polskiej Izby Gospodarczej Czystości na temat Targów Profesjonalnych Rozwiązań Utrzymania Czystości Clean Expo Poland

Szanowni Państwo,
mimo znacznego zainteresowania Targami przez wielu Wystawców, ale jednoczesnymi licznymi postulatami zmiany planowanego na 17-18 kwietnia br. terminu targów CLEAN-EXPO-POLAND przez innych zainteresowanych uczestnictwem w Targach Wystawców, Zarząd Polskiej Izby Gospodarczej Czystości podjął trudną decyzję o przesunięciu terminu imprezy. Z uwagi na już utrwalone przez lata terminy innych branżowych targów tego typu w różnych krajach Europy, aby targi CLEAN-EXPO-POLAND nie kolidowały z nimi, planujemy zorganizowanie Targów jesienią (najprawdopodobniej wrzesień/październik) 2020 roku. Wnioski większości zainteresowanych Wystawców dotyczące zmiany terminu Targów zwiększały ryzyko nieuczestniczenia przez część z nich w Targach, a z kolei niska frekwencja Wystawców niezaprzeczalnie przeniosłaby się na niską frekwencję odwiedzających, a ta z kolei nie pozwoliłaby Wystawcom na osiągnięcie zamierzonych korzyści z uczestnictwa w Targach. Dlatego też, zdając sobie sprawę z bliskości planowanego terminu, ale jednocześnie działając w jak najlepiej rozumianym Państwa interesie, jak również w interesie całej branży usług utrzymania czystości, została podjęta decyzja jak na wstępie.

Nowy, dokładny termin Targów, zostanie Państwu przedstawiony w osobnej korespondencji już w marcu br., niezwłocznie po zakończeniu negocjacji z obiektami targowymi, które złożyły nam oferty ich urządzenia.
Głęboko wierzymy w to, ze decyzja o zmianie terminu Targów jest decyzją słuszną i korzystna dla wszystkich wystawców i potencjalnych odwiedzających, ale zdając sobie sprawę z ewentualnych komplikacji związanych ze zmianą terminu, za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Jednocześnie chcielibyśmy zwrócić uwagę, że zmiana terminu ma również inne, pozytywne aspekty. Między innymi nowy termin pozwoli dopracować programy współpracy z finalnymi odbiorcami rozwiązań utrzymania czystości, jak m.in. Polska Federacja Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych czy jeszcze efektywniej wypromować Targi na wcześniej odbywających się różnych wydarzeniach krajowych i zagranicznych.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd PIGC

Rola lotnisk w przekazywaniu bakterii i zarazków


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama