Nowy wymiar zarządzania higieną i utrzymaniem czystości

1575

Zarządzanie higieną i utrzymaniem czystości za pomocą urządzeń mobilnych i komputera staje się faktem. Jeszcze kilka lat temu mało kto zastanawiał się, czy w ogóle takie rozwiązania są możliwe. Obecnie stają się coraz bardziej popularne za sprawą specjalnie przygotowanej usługi przez jednego z wiodących producentów artykułów higienicznych.

Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny i czystości. Ich klientami są restauracje, hotele, firmy sprzątające oraz przemysł. Wychodząc na przeciw swoim klientom przygotowano usługę Tork EasyCube. Jest to usługa, która działa w chmurze łącząc w jeden system urządzenia zamontowane w łazience i przekazuje w czasie rzeczywistym informacje o stopniu zużycia ręczników papierowych, mydła czy środków do dezynfekcji.

Specjalnie zaprogramowany system podaje aktualne informacje na temat ilości gości, którzy skorzystali z łazienki. Ogromnym udogodnieniem jest to, że powstała alternatywa dla mało elastycznego harmonogramu sprzątania (kartki na podpisy umieszczone przy lub w toaletach/łazienkach), z Tork EasyCube personel sprzątający korzysta z urządzeń mobilnych, który dokładnie pokazuje gdzie i kiedy wymagana jest interwencja.

utrzymaniem czystości
źródło: www.tork.pl Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców od restauracji, przez miejsca opieki zdrowotnej, biura i szkoły po przemysł

Jak to działa?

Urządzenia przekazujące aktualne informacje dotyczące zużycia zlokalizowane są wewnątrz dozowników. W żaden sposób nie rzucają się w oczy oraz nie wydają dźwięków. Urządzenie dozujące wygląda bardzo nowocześnie, jak to w zwyczaju ma marka Tork. Zebrane informacje bezpośrednio trafiają do dedykowanego systemu, który ma za zadanie przekazać dane w najbardziej przystępny sposób dla ekipy sprzątającej.

Ułatwienie dla kadry zarządzającej

Kierownicy i zarządcy obiektów mogą skuteczniej i optymalnie planować zapotrzebowanie na artykuły higieniczne i czyszczące dzięki zebranym danym. Wiąże się to przede wszystkim z poprawą budżetu i zbilansowaniem wydatków, co dla każdego przedsiębiorcy jest ogromnie ważnym aspektem prowadzenia działalności. Kadra zarządzająca może łatwiej i sprawniej komunikować się z pracownikami, co jest w ważne w szybkim działaniu, gdy wystąpi problem lub nagła potrzeba interwencji serwisu sprzątającego. Dzięki temu może się okazać, że już nigdy więcej nie usłyszymy skargi na temat braku wkładów w dozownikach, co jest bardzo irytujące dla użytkowników.

Tork EasyCube znacząco poprawił pracę zespołową — każdy wie dokładnie, gdzie należy posprzątać, ponieważ wszystkie dane mamy na wyciągnięcie ręki. A dzięki tabletom możemy naprawdę zrelaksować się podczas przerw. Dzięki Tork EasyCube wiemy, że mamy pełną kontrolę”. – mówi Elvira Ivarsson liderka zespołu sprzątającego w szwedzkim zoo i parku rozrywki Furuvik, gdzie wykorzystywany jest system Tork EasyCube.

sprzątanie, utrzymanie czystości
źródło: www.tork.pl Usługa Tork EasyCube o 62 % zwiększa jakość sprzątania w miejscach tego wymagających.

Rewolucja w branży utrzymania czystości

Usługa przygotowana przez markę Tork w znaczącym stopniu rewolucjonizuje branżę i zarządzanie obiektami. Poprzeczka została postawiona bardzo wysoko i trudno będzie ją przeskoczyć. Mamy nadzieję, że utrzymanie czystości będzie coraz łatwiejsze właśnie dzięki takim rozwiązaniom. Inteligentne sprzątanie staje się coraz bardziej popularne. Może być przepustką do pozyskania naprawdę wartościowych klientów, którzy są wielbicielami nowoczesnych technologii.

Masz pytania? Napisz do nas na adres kontakt@branzaczystosci.pl

Reklama