Wyceny dla firm sprzątających – Warsztat on-line 10.02.2022 r.

2871

Portal Branża Czystości zaprasza na warsztat Wyceny dla firm sprzątających, który odbędzie się 10 lutego 2022 roku. Warsztat Wyceny dla firm sprzątających zostanie przeprowadzony w formule online za pomocą specjalnej aplikacji.

Wyceny dla firm sprzątających – klucz do sukcesu

Przygotowanie wyceny, która będzie rzetelna i odzwierciedlała wszystkie składowe ceny to nie lada wyzwanie. Z tym problemem borykają się zarówno doświadczone firmy jak i firmy sprzątające, które dopiero pojawiły się na rynku.

Warsztat z wycen dla firm sprzątających obejmie zagadnienia związane z wyceną takich obiektów jak:

  • biura
  • wspólnoty mieszkaniowe
  • magazyny
  • mieszkania i domy
  • przychodnie medyczne
  • sprzątanie po remoncie i budowie
  • inne

Czy cena czyni cuda?

Warsztat wyceny dla firm sprzątających będzie obejmował zagadnienia związane również ze składową ceny  – co wchodzi w skład wyceny, aby nasza firma sprzątająca przede wszystkim się rozwijała i zarabiała.

Warsztat odbędzie się 10 lutego 2022 roku i rozpocznie się o godzinie 10:00. Podczas warsztatu oprócz teorii i metodologii wycen uczestnicy zostaną poproszeni i przygotowanie wycen poszczególnych obiektów, aby nabrać pewności siebie i doświadczenia w przygotowaniu skutecznych wycen.

Dlaczego tak drogo?

Warsztat wyceny dla firm sprzątających również poruszy kwestie związane z prezentację wyceny oraz jej obroną. Uzasadnienie przygotowanej wyceny to przede wszystkim umiejętność skutecznego przekonania Klienta, że przygotowana wycena pomimo, że może być droższa od konkurencji jest jedynym słusznym wyborem.

Pielęgniarki i położne alarmują: mimo że dezynfekcja jest bronią w walce z pandemią, system nie dba o jej jakość. Pseudodezynfekcja zalewa rynek!

Dlatego samo przygotowanie wyceny staje się sukcesem, lecz jej obrona i przygotowanie jej dla Klienta w sposób przystępny i zrozumiały może być przypieczętowaniem sukcesu i wygraniem wymarzonego kontraktu.

O błędach się (nie) mówi

Warsztaty będą świetną okazją do porozmawiania o najbardziej typowych błędach w przygotowaniu wycen. Zgodnie z powiedzeniem, że nie myli się ten co nic nie robi, ale czy warto powielać te same błędy?  Oczywiście, że nie dlatego warto jest spojrzeć na przygotowanie wycen z innej perspektywy co pozwoli nam na zwiększenie ilości Klientów, a tym samym naszych zysków.

Serdecznie zapraszamy na Warsztat – Wyceny dla firm sprzątających on-line, który odbędzie się już 10 lutego 2022 roku o godzinie 10:00.

Szczegóły oraz zapisy: https://bit.ly/3qtizPr

Kontakt:
kontakt@branzaczystosci.pl
+ 48 530 222 570


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama