Wypróbuj Z-Water!

646

Firma Z-Water Polska, która jest producentem wysokoalkalicznej jonizowanej wody do profesjonalnego utrzymania czystości otwiera zapisy na wysyłkę darmowych próbek swoich produktów w celu ich przetestowania. Wypełnij poniższy formularz i sprawdź jak działa Z-Water!

Jak uzyskać darmowe próbki? Wypróbuj Z-Water!

Przede wszystkim zapoznaj się czym jest Z-Water klikając tutaj i sprawdź czy zajmujesz się profesjonalnym utrzymaniem czystości obszarów do, których dedykowane są produkty Z-Water. Jeżeli wszystko się zgadza to nie pozostaje Ci nic innego, aby wypełnić formularz i odebrać próbki do testów. (link do formularza znajduje się poniżej)

O Z-Water

Z-Water to rewolucyjny produkt czyszczący, który sprawi, że sprzatanie stanie się łatwiejsze, skuteczniejsze i bardziej przyjazne dla środowiska. Jego wyjątkowa formuła pozwala na szybkie i wydajne usuwanie zabrudzeń, nie uwalniając przy tym żadnych szkodliwych dla środowiska chemikaliów.

Jednym z najważniejszych atutów Z-Water jest fakt, że nie zawiera środków powierzchniowo czynnych, takich jak tensidy, które są często obecne w tradycyjnych detergentach. Tensidy są składnikami, które mogą powodować zanieczyszczenie wód, negatywnie wpływając na ekosystemy wodne. Dzięki brakowi tych substancji, Z-Water chroni nasze środowisko naturalne i przyczynia się do zrównoważonego rozwoju.

Warto również zaznaczyć, że Z-Water nie zawiera fosforanów, konserwantów, perfum ani innych szkodliwych substancji. Fosforany mogą powodować nadmierny wzrost glonów w wodach, co prowadzi do eutrofizacji i zakłócenia naturalnego ekosystemu. Natomiast konserwanty i perfumy mogą zawierać substancje, które są potencjalnie szkodliwe dla zdrowia człowieka. Dzięki braku tych składników, Z-Water jest bezpieczny dla naszego zdrowia i środowiska.

Z-Water to zatem produkt, który wyróżnia się swoją przyjaznością dla środowiska. Porównując go z tradycyjnymi detergentami, możemy dostrzec ogromną różnicę w zakresie ochrony środowiska. Wybierając Z-Water, aktywnie przyczyniasz się do zmniejszenia negatywnego wpływu na naszą planetę.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA PRÓBEK: https://z-water.pl/formularz-zamowienia-darmowych-probek/

Ważne! Pamiętaj, że zamawiając próbki zgadzasz się na przekazanie opinii i uwag dotyczących testu!

www.z-water.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama