Zmiany na stanowiskach w ISSA

919

Międzynarodowa organizacja ISSA, która zrzesza firmy sprzątające, dostawców sprzętu i środków czystości oraz producentów ma nowego międzynarodowego dyrektora ds. edukacji i certyfikacji.

Na to stanowisko została wybrana Manuela D’Agata, która w międzynarodowym zespole ISSA będzie współpracowała z Alexandrą Adams, która jest koordynatorem programu Frances Ball oraz kierownikiem ds. rozwoju biznesu w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Sprzątanie mieszkań i domów – cała prawda o używaniu niektórych produktów

ISSA stawia na edukację

Wybór Manueli D’Agata na stanowisko międzynarodowego dyrektora ds. edukacji i certyfikacji odzwierciedla wysiłki ISSA na rzecz dalszego budowania usług edukacyjnych i certyfikacyjnych, takich jak program CIMS ( Cleaning Industry Managment Standard).

Nie mogę się doczekać poprawy i promowania profesjonalizmu, standardów branżowych i najlepszych praktyk w całej branży dzięki akredytacji CIMS, szkoleniom i mieszanym inicjatywom edukacyjnym. Chcemy także udostępniać fora-offline i online-dla członków i przedstawicieli branży, aby spotykać się i uczyć w środowisku formalnym lub nieformalnym. – powiedziała Manuela D’Agata Dyrektor ds. edukacji i certyfikacji.

Bakterie na banknotach powiedzą skąd jesteś

Manuela D’Agata to dobry wybór dla całej branży czystości na świecie

Manuale D’Agata odpowiedzialna będzie za rozwój programu CIMS w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Oceanii i niektórych regionach Azji i Pacyfiku, kładziony również będzie nacisk na lokalnych trenerów i audytorów.

Manuela jest mile widzianym dodatkiem dla globalnego zespołu ISSA. Cieszymy się, że ma doświadczenie w międzynarodowych programach edukacyjnych i certyfikacyjnych, a także jej holistyczne podejście do angażowania firm członkowskich ISSA w proces. Jej pasja i entuzjazm są zaraźliwe i będą wielkim atutem, ponieważ ISSA nadal zmienia sposób, w jaki świat patrzy na sprzątanie. -powiedziała Dianna Steinbach, wiceprezes  ds. Usług międzynarodowych.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama