Zostań dystrybutorem Z-Water!

242

Zostań dystrybutorem Z-Water już dziś! Chcesz sprzedawać ekologiczne środki czystości i dbać o środowisko oraz o użytkowników? Jeżeli tak to dołącz do nas i stań się dystrybutorem Z-Water.

zostań dystrybutorem z-water

Czym jest Z-Water?

Z-Water to wysokoalkaliczny środek czyszczący, który jest w pełni ekologiczny. Nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Co więcej, jego użytkowanie nie niesie za sobą konsekwencji zdrowotnych dla osób, które go wykorzystują podczas utrzymania czystości. Z-Water to środek w 100 % bezpieczny!


Jednym z najważniejszych atutów Z-Water jest fakt, że nie zawiera środków powierzchniowo czynnych, takich jak tenzydy, które są często obecne w tradycyjnych detergentach. Tenzydy są składnikami, które mogą powodować zanieczyszczenie wód, negatywnie wpływając na ekosystemy wodne. Dzięki temu, że tych substancji nie ma Z-Water chroni nasze środowisko naturalne i przyczynia się do zrównoważonego rozwoju.

Jak zostać dystrybutorem Z-Water?

Obecnie ciągle rozwijamy się na polskim rynku. W związku z tym poszukujemy rzetelnych oraz uczciwych dystrybutorów produktów
Z-Water. Oferujemy przede wszystkim korzystne ceny dystrybutorskie. Dodatkowo możecie na nas liczyć w działaniach marketingowych i promocyjnych.


Ponadto jesteśmy otwarci na Państwa propozycje dotyczące dodatkowej współpracy w zakresie promocji oraz dystrybucji Z-Water. Zapewniamy, że na każdym etapie współpracy będą mieli Państwo wsparcie naszych specjalistów.

Dane kontaktowe:
Z-WATER POLSKA Sp.z.o.o
ul. Polna 17,
63-230 Witaszyce
NIP:783 183 96 19,
REGON:389481699
+48 697 989 505
info@z-water.pl

www.z-water.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama