Charytatywne pranie tapicerki w Tomaszowie Mazowieckim

1414

Wielkie charytatywne pranie tapicerki odbyło się 14 grudnia 2020 r. na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i okolic realizowane przez firmę BeeClean Marcin Kowalewski. Akcja polegała na wypraniu mebli w jeden określony dzień, a cały dochód z akcji został przekazany dla Pani Mirosławy Braszak, która dzielnie walczy z nowotworem.

Pomoc dla Pani Mirosławy

W dniu 24 listopada rodzina Pani Mirosławy Braszak dowiedziała się o wynikach długo oczekiwanych badań, które były bardzo smutne. Badanie histopatologiczne wykazało, że 64-letnia mieszkanka Tomaszowa Mazowieckiego będzie musiała zmierzyć się z rakiem gruczołowym płuca.

Ogromną szansą, mogącą znacznie przyczynić się do procesu zdrowienia mojej mamy jest innowacyjna (w fazie testowej) terapia wspomagana. Jej koszt już na tę chwilę przekracza nasze możliwości finansowe, a nie jest to kwota finalna – mama musi przejść kilka niezbędnych badań, po których wykonaniu, onkolog poinformuje nas o prognozowanych wydatkach. – mówi córka Karolina Braszak

Charytatywne pranie tapicerki
fot. BeeClean – Pierwszy Klient!

Charytatywne pranie tapicerki

Na apel Pani Karoliny nie trzeba było długo czekać. W akcje zaangażował się lokalny przedsiębiorca Marcin Kowalewski właściciel firmy BeeClean, który zajmuje się profesjonalnym praniem tapicerki zarówno dla klientów indywidualnych i firm.

Karolina pomaga ludziom bezinteresownie od kilku ładnych lat. Podczas rozmowy z moją  klientką, okazało się że wspólnie pomagaliśmy jednej rodzinie.  Wpadł mi  post Karoliny, że potrzebuję wsparcia dla swojej mamy więc nie było za bardzo się, nad czym zastanawiać tylko trzeba po prostu pomóc. – mówi Marcin Kowalewski

Każda pomoc jest ważna

Każda wyprana kanapa, narożnik, krzesło dywan czy fotel w dniu 14 grudnia przyczynia się do powrotu do zdrowia Pani Mirosławy. Wielkie charytatywne pranie tapicerki rozpoczęło się punktualnie o godzinie 8:00 i trwało do późnych godzin wieczornych. Akcja zapoczątkowana przez Marcina okazała się strzałem w dziesiątkę. Udało się zebrać ponad 1000 zł, które zostaną przekazana na wsparcie w leczeniu Pani Mirosławy.

Zachęcamy wszystkich do dołożenie swojej cegiełki i pomoc Pani Mirosławie w tej nierównej walce z nowotworem. Trzymamy kciuki i wierzymy w powrót do zdrowia!

Pamiętajcie! Dobro powraca i to po stokroć!

Link do zbiórki: Kliknij tutaj


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama