Ergonomiczny mop od Ecolab Rasant Scrub

2218

Ergonomiczny mop Rasant Micro Scrub to nowy produkt od Ecolab. Mop przeznaczony jest do gruntownego czyszczenia powierzchni z trudnego do usunięcia brudu. Ecolab stale rozwija ofertę profesjonalnych mopów i nakładek czyszczących dla swoich Klientów.

Prawdziwy koszt padów podłogowych

Innowacyjny i ergonomiczny mop

Dzięki uzyskaniu wysokiej skuteczności, za które odpowiada innowacyjne połączenie mikrofazy i włókien szorujących ergonomiczny mop Rasant Micro Scrub doskonale radzi sobie z szarzejącymi obrzeżami i krawędziami podłóg oraz schodów.

Ergonomiczny mop
Rasant Micro Scrub to nowy produkt od Ecolab. Mop przeznaczony jest do gruntownego czyszczenia powierzchni z trudnego do usunięcia brudu. Ecolab stale rozwija ofertę profesjonalnych mopów i nakładek czyszczących dla swoich Klientów.

Produkt od Ecolab może być stosowany na wszystkich wodoodpornych posadzkach, a zwłaszcza płytkach i antypoślizgowych podłogach syntetycznych oraz kamiennych. Co więcej ergonomiczny mop Rasant Micro Scrub doskonale sprawdzi się w procedurze zarówno codziennego, jak i okresowego mycia np. sektorze opieki zdrowotnej, w restauracjach, kawiarniach, biurach czy hotelach.

Dwa w jednym

Innowacyjna formuła pozwala na użycie jednego mopa myjąco-szorującego na jedno pomieszczenie, pomaga to podnieść i utrzymać najwyższe standardy higieny oraz uniknąć ryzyka rozprzestrzeniania się bakterii na inne pomieszczenia.

Czy prowadzenie firmy sprzątającej jest łatwe?

Rasant Micro Scrub jest niewielkiej wagi, bo wazy tylko 105 g co w znacznym stopniu obniża koszty prania.

źródło: Ecolab


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama