Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po remoncie?

2911

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po remoncie? To zależy! Cena sprzątania po remoncie uzależniona jest od kilku czynników, które są w dużej mierze wyznacznikiem realnej ceny za wykonanie prac porządkowych i usług sprzątających. Określenie właściwego zakresu prac przez firmę sprzątającą jest kluczowa przy przedstawieniu wstępnej wyceny dla Klienta, który oczekuje profesjonalizmu i wykonania usługi na najwyższym poziomie.

ile kosztuje sprzątanie mieszkania po remoncie?

Ile realnie zapłacimy za sprzątanie po remoncie mieszkania?

Cena sprzątania po remoncie mieszkania waha się od 5 zł za m2 do nawet 20 zł za m2, lecz wszystko zależy od tego jaki zakres prac oraz jaka powierzchnia ma zastać posprzątana. W większości przypadków bardzo trudno jest określić kwotę bez przeprowadzenia wizji lokalnej na miejscu po zakończeniu prac remontowych, dlatego zawsze warto poprosić o przyjazd firmę sprzątającą i określenie kosztów na miejscu. Doświadczone firmy sprzątające nie będą miały problemu z podaniem wstępnej wyceny po oględzinach.

Zwracamy uwagę na zakres prac

Wykonanie dobrej usługi sprzątania mieszkania po remoncie jest wyznacznikiem zaplanowania i ujęcia w zakresie prac następujących czynności, które bezwzględnie muszą zostać wykonane:

  • usunięcie pyłu i kurzu
  • pozbycie się drobnego gruzu i powstałych odpadów
  • dokładne odkurzanie zakamarków w mieszkaniu
  • umycie posadzki
  • czyszczenie powierzchni ponad podłogowych

Zatem ile kosztuje sprzątanie mieszkania po remoncie? Czy możemy podać jednoznaczną stawkę? Na rynku można się spotkać z wycenami za całość wykonanych prac, bez rozbicia cenowego na m2. Niezależnie jaka wycena zostanie zaproponowana Klientowi najważniejsze jest to, aby usługa została wykonana profesjonalnie z zachowaniem najwyższej staranności zgodnie.

Firma sprzątająca warszawa

Firma sprzątająca Warszawa SWB Cleaning oferuje pełny wachlarz usług dotyczący profesjonalnego utrzymania czystości między innymi gruntowne sprzątanie działek i terenów zielonych. Stwórz czyste środowisko pracy dla swoich pracowników. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 530 – 222 – 570 w celu umówienia bezpłatnej i niezobowiązującą wyceny Twojego biura.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama