LIVE: Jak zarobić na sprzątaniu?

637

Jak zarobić na sprzątaniu? Czy się da? Czy jest to możliwe, kiedy konkurencja jest ogromna? Jak radzić sobie z problemami prowadząc firmę sprzątającą? Na powyższe pytania oraz inne kwestie odpowie Jakub Biesiada właściciel firmy sprzątającej, oraz Redaktor Naczelny portalu www.branzaczystosci.pl.

Jak zarobić na sprzątaniu?

Na sprzątaniu da się zarobić, ale na profesjonalnym utrzymaniu czystości i higieny da się jeszcze bardziej. Czy jest różnica pomiędzy tymi pojęciami? Oczywiście, że tak! Oba pojęcia mniej więcej znaczą to samo, ale podejście do wykonywania usługi jest inne. 

Kiedy jesteś profesjonalistom to możesz liczyć na to, że prędzej czy później otrzymasz swój wymarzony kontrakt. Podczas spotkania live nie dowiecie się jak zdobywać ogromne kontrakty na sprzątanie biur powyżej 3000 m2 czy obsługę galerii handlowych. 

Profesjonalne usługi sprzątania czy sprzątanie?

Podczas środowego live dowiecie się jak można zarobić świadcząc usługi lokalnie bez wydawania ogromnych pieniędzy ma marketing czy sprzęt. Dowiecie się, na co zwrócić uwagę podczas rozmów z Klientami i jak się prezentować i być profesjonalistą w branży. Dodatkowo dowiecie się czego nie robić, aby nie odstraszyć Klienta i jakie podjąć działania, aby być pierwszym wyborem!

Dla kogo?

Wydarzenie dedykowane jest dla nowych firm sprzątających, dla osób, które dopiero zastanawiają się nad rozpoczęciem działalności w tej branży ale również dla firm które już działają w branży i chcą dowiedzieć się co można zrobić jeszcze lepiej i osiągać jeszcze większe efekty swoich działań. 

Szkolenie Online

Kiedy: 15 lutego 2024 r.

Godzina: 17:00

Czas trwania: 3 godziny

Cena brutto: 150 zł brutto

LINK DO ZAPISÓWhttps://forms.gle/UZCAFjncvjuTNUDu5


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama