Forum Mycia Przemysłowego już we wrześniu

1284

W dniach 26 – 27 września 2018 roku we Wrocławiu po raz pierwszy odbędzie się Forum Mycia Przemysłowego. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich gałęzi przemysłu, jak i osób zainteresowanych najnowszymi trendami w technologii mycia i obróbce powierzchni przemysłowej.

Podczas Forum Mycia Przemysłowego prezentowane będą najnowsze trendy oraz technologie mycia przemysłowego między innymi dla branży produkcji samochodowej, lotniczej, narzędziowej czy elektronicznej. Zaproszeni specjaliści będą dzielić się swoją fachową wiedzą podczas wielu prezentacji, paneli dyskusyjnych czy indywidualnych rozmów.

Specjalnie przygotowana konferencja to kompendium wiedzy na aktualne tematy dotyczące profesjonalnych technologii i metod mycia dla szerokiego zakresu zastosowań. Mycie przemysłowe nie ogranicza się jedynie do mycia posadzek podłogowych w zakładach produkcyjnych. Myte są także specjalistyczne urządzenia niezbędne w ciągłym procesie produkcyjnym.

Mycia Przemysłowego
Głównym celem konferencji jest zaprezentowanie najnowszych trendów i technologii w branży mycia przemysłowego. Możliwość dzielenia się wiedzą oraz umożliwienie nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą zamienić się w wymierne korzyści to bardzo dobry pomysł.

Trzeba pamiętać, że każdy umyty detal, każda umyta powierzchnia czy część może ulec natychmiastowej kontaminacji podczas kolejnych procesów produkcyjnych, dlatego utrzymanie czystości w procesach produkcyjnych i logistycznych jest bardzo ważne. Wszystko to dla osiągnięcia najlepszych parametrów technicznych i wysokiej wydajności.

Dla kogo jest Forum Mycia Przemysłowego?

Wydarzenie wychodzi naprzeciw wielu zapytaniom ze strony firm, które odgrywają znaczącą rolę w branży przemysłowej na całym świecie. Szeroki zakres tematyczny jaki został przygotowany przez organizatorów powoduje duże zainteresowanie wielu grup zawodowych działających na co dzień w ww. branży.

Forum Mycia Przemysłowego skierowane jest do firm, które stosują mycie w swoich procesach produkcyjnych i szerokiego grona dostawców urządzeń myjących, oprzyrządowania i co najważniejsze usług w branży przemysłowej.
Podczas wydarzenia będzie można spotkać przedstawicieli kadry zarządzającej, produkcyjnej, inżynieryjnej, konstrukcyjnej, technologicznej, kontroli i zapewnienia jakości, zakupów oraz sprzedaży.

Uczestnictwo to korzyści

Głównym celem konferencji jest zaprezentowanie najnowszych trendów i technologii w branży mycia przemysłowego. Możliwość dzielenia się wiedzą oraz umożliwienie nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą zamienić się w wymierne korzyści to bardzo dobry pomysł.

Udział w Forum Mycia Przemysłowego to także miejsce wymiany doświadczeń, uzupełnienia własnych wiadomości branżowych oraz prezentacja najnowszych osiągnięć i technologii. Osoby z branży przemysłowej nie mogą przegapić tego wydarzenia.

Pełny program wydarzenia


Zarówno konferencja, jak i wystawa odbędą się w luksusowym obiekcie biznesowym – Haston City Hotel.Jest on zlokalizowany przy głównej drodze wyjazdowej z Wrocławia w kierunku Poznania, między Obwodnicą Śródmiejską a Autostradową Obwodnicą. Lokalizacja hotelu, tylko kilka kilometrów od centrum Wrocławia sprawia, że z łatwością można się dostać do najważniejszych punktów w mieście.

Haston City Hotel
ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław

źródło: industrial-cleaning-forum.com

Reklama