Oszczędności dla firm sprzątających w placówkach medycznych

1174
Już 15 lipca 2021 r. o godzinie 18:00 firma Medisept przeprowadzi kolejny z cyklu webinar dotyczący profesjonalnego utrzymania czystości i higieny. Tym razem zostanie poruszony temat oszczędności dla firm sprzątających w placówkach medycznych.

Czy generowanie oszczędności jest możliwe?

W obecnych czasach generowanie oszczędności i optymalizacja swoich działań biznesowych jest jedną z kluczowych form działania przedsiębiorców nie tylko w branży utrzymania czystości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przodujący producent środków czystości firma Medisept z Lublina przygotowała szkolenie webinarowe pt. „Utrzymanie higieny jako system – korzyści i oszczędności dla szpitali i firm sprzątających”

Oszczędności dla firm sprzątających – jak je wygenerować?

Podczas szkolenia webinarowego dowiecie się między innymi kim są i czym się zajmuje firma Medisept. Nie  zabraknie również prezentacji systemów, które umożliwią zredukowanie kosztów a tym samym uda się wygenerować pożądane oszczędności.
Co ważne efekty wdrażania systemów zostaną zaprezentowane na studium przypadku realnie funkcjonującego szpitala w Lublinie oraz na bazie doświadczeń jednej z największych firm sprzątających firmy CLAR SYSTEM.
Szkolenie zostanie przeprowadzone przez wiceprezesa  firmy Medisept Pana Waldemara Ferschke, który z zawodu jest lekarzem medycyny, a firmie Medisept odpowiada za innowacyjne projekty działu badawczo -rozwojowego. Pan W.  Ferschke jest również absolwentem  Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista I stopnia w zakresie epidemiologii. Ukończył studia podyplomowe w zakresie „Kontrola zakażeń w jednostkach opieki zdrowotnej” na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autor wielu artykułów o tematyce zakażeń szpitalnych w mediach branżowych.

Generuj oszczędności nie koszty

Dopiero planujesz otwarcie własnej firmy sprzątającej, czy może jesteś na początku swojej drogi a placówki medyczne stanowią dla Ciebie problem lub może masz duże doświadczenie w branży utrzymania czystości, ale chcesz znać nowe trendy i rozwiązania? To szkolenie webinarowe jest właśnie dla Was.
Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarowym szkoleniu na którym dowiecie się jak możecie generować oszczędności dla firmy sprzątającej. Do zobaczenia już 15 lipca 2021 r. o godzinie 18:00
Pełna agenda i link do zapisów: TUTAJ

Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama