Poznaj nowego gracza na rynku Facility Management

1105

Od sierpnia 2019 roku firma Wratislavia Service działać będzie pod marką SAVAS. Firma chce zwiększyć udział w sprzedaży utrzymania czystości i usług ochrony. Nowa strategia zakłada także pozyskanie nowych kontraktów na usługi Facility Management.

Facility Management

Zmiana nazwy na SAVAS to efekt wprowadzenia nowe strategii rozwoju, jaką przyjęła spółka, która zakłada wprowadzenie nowych usług oraz dywersyfikację oferty. Aktualnie firma realizuje kontrakty na utrzymanie czystości i ochronę dla kilkuset podmiotów, zatrudnia blisko 400 pracowników, koncentrując swe działania na Polsce południowo -zachodniej.

SAVAS stawia na usługi Facility Management

– Wypracowaliśmy solidną pozycję w branży security&cleaning, a wprowadzenie marki SAVAS to kolejny etap naszego rozwoju. Ochrona i usługi porządkowe będą trzonem naszej podstawowej działalności, ale jednocześnie chcemy zapewnić klientom kompleksowe wsparcie w zakresie zarządzania i obsługi obiektów komercyjnych i przemysłowych. Dobrze znam bolączki naszej branży i trendy, które za tym idą.

Dlatego zamierzamy rywalizować jakością usług i solidnością obsługi, a nie niską ceną, bo w obecnej sytuacji rynkowej jest to droga donikąd i strategia, która w dłuższej perspektywie może przynieść wymierne korzyści tylko i wyłącznie największym graczom na polskim rynku. Nie służy jednak klientom, rozwojowi naszej branży i ma niestety negatywny wpływ na to, jak jest postrzegana. Chcemy to zmienić, adresując ofertę do wymagających klientów i proponując im rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort nie tylko na papierze – mówi Konrad Kasprzak, dyrektor generalny w Savas.

https://branzaczystosci.pl/rozwijam-moja-firme-sprzatajaca/

Usługi Facility Management ( obsługa techniczna budynków, outsourcing BHP) pojawiły się już w sierpniu br., w kolejnych miesiącach SAVAS będzie systematycznie rozwijał swoją ofertę. Jak zapewnia Konrad Kasprzak, w segmencie usług porządkowych oraz ochrony dla biznesu większy nacisk zostanie położony na sprzedaż rozwiązań bazujących na nowoczesnych technologiach. Ma to pozwolić klientom zoptymalizować koszty, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Nowe rozwiązania dla klientów indywidualnych

Firma SAVAS zapewnia, że nie mimo rozwoju oferty nie zamierza rezygnować z obsługi klientów indywidualnych. Dla właścicieli domów i mieszkań pojawiło się kilka nowych usług, które do tej pory były dostępnie jedynie dla klientów biznesowych, między innymi zdalny monitoring wizyjny domów, monitoring czy monitoring samochodów GPS, a także usługi obejmujące pogotowie hydrauliczne, usługi porządkowe i transport (concierge).


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama