Nie tylko szkolenia dla nowych firm sprzątających

1254

Akademia Profesjonalnego Utrzymania Czystości to nie tylko szkolenia dla nowych firm sprzątających, lecz również jest to świetna okazja do poszerzenia i odświeżenia swojej wiedzy, aby być na bieżąco z rynkowymi trendami. Szkolenia przeprowadzone w ramach Akademii Profesjonalnego Utrzymania Czystości zgromadziły ponad 100 uczestników z terenu całej Polski. Odbiorcami były zarówno małe jak i duże firmy sprzątające działające na rynku już wiele lat.

Szkolenia dla nowych firm sprzątających i nie tylko udało się przeprowadzić w Warszawie, Dąbrowie Górniczej, Ostrowie Wielkopolski, Krakowie oraz w Gdańsku w ciągu tylko dwóch miesięcy.

Ponad 100 osób wzięło udział w Akademii

Przedsięwzięcie organizowane wspólnie przez Stowarzyszenie oraz firmę Kiehl & Żegarski przyciągnęło ponad 100 osób z różnych zakątków Polski. Szkolenia dla nowych firm sprzątających i nie tylko udało się przeprowadzić w Warszawie, Dąbrowie Górniczej, Ostrowie Wielkopolski, Krakowie oraz w Gdańsku w ciągu tylko dwóch miesięcy.

Jestem dumny, że pomimo wielu trudności udało się nam przygotować pierwszy tak duży projekt, który był otwarty dla wszystkich po okresie licznych obostrzeń związanych z epidemią COVID-19. Jest to bardzo budujące, że ponad 100 osób wzięło udział w szkoleniach w ramach Akademii Profesjonalnego Utrzymania Czystości i mogło podnieść swoje umiejętności oraz poznać najnowsze technologiczne rozwiązania. Edukacja oraz szkolenia to nasze DNA jako Polskie Stowarzyszenie na rzecz Firm Sprzątających. Dlatego po okresie wakacyjnym ruszamy ponownie z cyklem szkoleń w ramach Akademii Profesjonalnego Utrzymania Czystości. – mówi Jakub Biesiada Przewodniczący Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Firm Sprzątających.

Akademia Profesjonalnego Utrzymania Czystości ruszyła pełną parą

Co to takiego Akademia Profesjonalnego Utrzymania Czystości?

Dla uczestników przewidziane  były trzy bloki tematyczne. Pierwszy blok dotyczył technologii utrzymania czystości – dobór odpowiednich środków czystości i oraz technologii do czyszczenia danej powierzchni. Drugi blok prezentował urządzenia czyszczące jak szorowarki czy odkurzacze, które będą odpowiednie do czyszczenia danej powierzchni. Trzeci blok to zagadnienia związane z umiejętnościami miękkimi takimi jak zadania kierownika obiektu czy profesjonalna obsługa Klienta.

Akademia to nie tylko szkolenia dla nowych firm sprzątających. To również doskonała okazja do podniesienia swoich kwalifikacji przez osoby i firmy, które działają już długo na rynku. I to również miało miejsce z naszych szkoleń skorzystały zarówno małe jak i duże firmy sprzątające co nas bardzo cieszy. Otrzymujemy wiele pozytywnych opinii na temat Akademii profesjonalnego Utrzymania Czystości, za co serdecznie dziękujemy. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, a za wszelkie niedociągnięcia przepraszam – informuje Jakub Biesiada Przewodniczący Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Firm Sprzątających.

Kiedy nowa edycja?

Według zapewnień organizatorów nowa edycja Akademii Profesjonalnego Utrzymania Czystości ruszy już po wakacjach. Zapisy oraz więcej informacji na temat Akademii uzyskają Państwo pod adresem e-mail kontakt@branzaczystosci.pl.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama