Targi EuroGastro i WorldHotel za nami- relacja

972

W dniach 21-23 marca 2018 roku w Warszawie odbyły się 23. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 11. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. Według danych ogłoszonych przez organizatorów wydarzenia targi odwiedziło blisko 20 000 osób.

Na odwiedzających czekało ponad 250 wystawców z 20 krajów. W jednym miejscu spotkały się dwie bardzo bliskie sobie branże – gastronomiczna i hotelarska. Podczas wydarzenia można było zapoznać się z najnowszymi trendami rynkowymi oraz wziąć udział w wielu specjalnie przygotowanych szkoleniach.Dodatkową atrakcją dla odwiedzających były liczne kulinarne konkursy organizowane przez znanych i cenionych szefów kuchni.

środki czyszczące
W dniach 21-23 marca 2018 roku w Warszawie odbyły się 23. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 11. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. Według danych ogłoszonych przez organizatorów wydarzenia targi odwiedziło blisko 20 000 osób.

Targi były doskonałą okazją dla wystawców do prezentacji nowych produktów czy usług związanych z branżą. Prezentowano nowe piece, zmywarki podłączone do internetu, komory chłodnicze, specjalnie przystosowane meble czy promocja pysznej Kenijskiej kawy.
Laureaci targowych nagród W konkursie na Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2018
Jury oceniało pięć kategorii:

  • Sprzęt ciężki dla HoReCa – tu bezkonkurencyjna okazała się komora chłodnicza firmy Instanco Sp. z o.o.
  • Wyposażenie zaplecza kuchennego (drobny sprzęt) – nagroda trafiła do firmy Pro Ascobloc Sp. z o.o. za sterownik cyfrowy grzewczych urządzeń gastronomicznych
  • Żywność i napoje dla gastronomii – zwyciężyła Koala – tapioka nawodniona firmy Panegara Sp. z o.o.,
  • Wyposażenie sal restauracyjnych, barów, kawiarni, cukiernii, lodziarni – nagroda dla linii bufetów FRESH firmy KOMAT Mieczysław Kozłowski
  • Sprzęt i akcesoria dla cateringu – wygrała maszyna pakująca M-C-S MAP TSS 125 firmy METRO-PLAST Sp.J. W konkursie na Najlepszy produkt dla hoteli „THE BEST OF WORLDHOTEL 2018” zwyciężyła „Elektroniczna karta meldunkowa” firmy LSI Software.
  • Drugie miejsce przyznano firmie architektwnętrz.pl za „Zielone sznury”.
  • Trzecie miejsce dla firmy M.I.L.-SYSTEM za „Meble hotelowe wykonane z zastosowaniem nowoczesnej technologii bezklejowej Laser Edge”.

 

środki czyszczące
Laureaci targowych nagród W konkursie na Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2018 Jury oceniało pięć kategorii

Pełna lista wyróżnionych jest dostępna http://eurogastro.com.pl/pl/laureaci-konkursow-targowych.

Gastronomia i hotelarstwo to branże wymagające najwyższych jakościowo usług i produktów. Jeden błąd może kosztować utratę wizerunku i klientów, czego skutkiem będzie zmniejszenie się zysków firmy. Dlatego też jakość jest tak bardzo ważna i pożądana.

Dla branży utrzymania czystości Targi EuroGastro i WorldHotel stanowiły świetną okazję do zaprezentowania najnowszych technologii w utrzymaniu czystości oraz prezentacja specjalistycznych środków czystości. Podczas spotkań branżowych możemy spotkać się z właścicielami i osobami decyzyjnymi w zakresie zakupu usług lub środków czyszczących.

Bardzo często dobrym sposobem jest powiązanie ze swoją działalnością sprzedażową, produkcyjną czy usługową innych bardzo zbliżonych, choć różniących się branż do przystosowania swoich produktów. Może to skutkować zwiększeniem zysków i rozwoju sprzedaży.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy sprawili, że tegoroczne wydarzenie przebiegło we wspaniałej atmosferze. Już teraz zapraszają na kolejną edycję wydarzenia, która odbędzie się za rok, także w marcu.

Więcej informacji o targach na www.eurogastro.com.pl

Reklama