Targi Interclean – stolica profesjonalnego utrzymania czystości

2608

Już w maju 2020 r. odbędą się Targi Interclean Amsterdam, które zamienią RAI Amsterdam w stolicę profesjonalnego utrzymania czystości i higieny. Jeżeli chcesz być na bieżącą z najnowszymi trendami oraz poznać ludzi działających na co dzień w branży czystości to Targi Interclean Amsterdam są dla Ciebie doskonałą okazją.

[SZKOLENIE] Profesjonalne Szkolenia Kiehla

Targi Interclean Amsterdam

Interclean Amsterdam to największe profesjonalne targi dotyczące branży czystości na świecie. Podczas wydarzenia wystawia się ponad 800 wiodących na świecie producentów środków czyszczących i higienicznych.

Targi to przede wszystkim okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz umocnienia relacji zawodowych i pozostania na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami rynku. Wydarzenie odbywa się w 13 salach wystawowych o łącznej powierzchni 70 000 metrów kwadratowych.

Targi w maju

Targi Iw Amsterdamie rozpoczną się 12 maja i potrwają 4 dni. Wydarzenie odbędzie się jak sama nazwa wskazuje w stolicy Królestwa Niderlandów (Holandia). Organizatorzy targów informują, że rejestracja do 5 maja 2020 r. jest darmowa, dlatego warto zarejestrować się już teraz, aby potem uniknąć niepotrzebnej opłaty.

[SZKOLENIE] Profesjonalne Szkolenia Kiehla

Ponadto warto odnotować, że podczas targów będzie można odwiedzić rodzimych producentów artykułów higienicznych, sprzętu do czyszczenia czy worków na odpady, którzy zaprezentują swoje produkty i nowości, jakie przygotowali na to wydarzenie.

Link do rejestracji: https://www.intercleanshow.com/amsterdam/register/

źródło: Interclean Amsterdam


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama