Tork wprowadza na rynek nowy system odświeżaczy powietrza

246

Utrzymuje stałą świeżość w łazienkach. Zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze, aby zapewnić doskonałe wrażenia podczas wizyty w łazience.

odświeżaczy powietrza

Jak utrzymać świeżość powietrza

Najwięcej skarg dotyczy toalet, co stanowi ponad 45% wszystkich zażaleń trafiających do zarządców obiektów1. Z ostatnich badań marki Tork wynika, że 67% pracowników narzeka bardziej na stan łazienek niż innych części biura2. Zatem sprawne zarządzanie i utrzymanie łazienek w czystości staje się kwestią kluczową.

Nieprzyjemny zapach w toaletach negatywnie wpływa na reputację firmy. Wiele tradycyjnych odświeżaczy powietrza nie jest skutecznych, a ich działanie jest krótkotrwałe. Umieszczane wysoko na ścianie w celu uzyskania lepszego efektu rozpylania w pomieszczeniu, są trudne w obsłudze dla personelu.

– Przy opracowywaniu nowych produktów zawsze stawiamy się na miejscu naszych klientów. Wyniki przeprowadzonego badania pozwoliły określić trudności użytkowników i personelu sprzątającego napotykane podczas używania tradycyjnych odświeżaczy powietrza. Kluczowe okazało się znalezienie rozwiązania, które pozwoli zapewnić równomiernie i stale utrzymujący się zapach w pomieszczeniu, a jednocześnie będzie łatwe w obsłudze – mówi Meta Grundén z Essity.

Nowy odświeżacz powietrza, który równomiernie i nieprzerwanie rozprowadza zapach

Tork wprowadził na rynek nowy system, który znacznie ułatwia utrzymanie stałej świeżości toalet. Wykorzystuje on zaawansowaną technologię bez propelentów, która umożliwia neutralizowanie zapachów w sposób ciągły i z jednakową intensywnością. Badania pokazują, że klienci, wybierając produkty do pielęgnacji powietrza biorą pod uwagę przede wszystkim „długotrwałą skuteczność”3. Tork odświeżacz powietrza Constant jest dostępny w kilku wariantach zapachowych i zapewnia skuteczne działanie do 90 dni, bez konieczności wymiany wkładu. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, zapewniając świeżość i pozytywne wrażenia podczas wizyty w toalecie, co jednocześnie pomaga uniknąć skarg dotyczących łazienek.

System łatwy w obsłudze i uzupełnianiu

71% personelu sprzątającego twierdzi, że łatwiejsza obsługa dozowników pozwoliłaby zaoszczędzić czas na wykonywanie innych zadań1. Tork dozownik odświeżacza powietrza Constant posiada certyfikat „Easy-to-use” potwierdzając jego sprawne uzupełnianie. Możliwość zamontowania na dowolnej wysokości umożliwia jego łatwą obsługę, a wymiana wkładów i baterii może odbywać się podczas regularnego sprzątania.

Dozowniki połączone z IoT

Tork Vison Sprzątanie łączy wszystkie dozowniki wykorzystując Internet Rzeczy. Dzięki wiodącemu na świecie rozwiązaniu, które uwzględnia dane w czasie rzeczywistym, personel sprzątający dokładnie wie, kiedy i gdzie należy uzupełnić dozowniki. Pomaga to utrzymać stałą świeżość w łazienkach, bez zbędnych kontroli.

Z pomocą Tork, łatwiejsze staje się zapewnienie doskonałych wrażeń gościom oraz inteligentne i zrównoważone zarządzanie higieną w firmie.

Więcej informacji: tutaj.

1 Statista: średnia w latach 2017–2021, 185 respondentów z Ameryki Północnej, wykonawcy usług budowlanych i dostawcy usług sprzątania w celach komercyjnych

2 2022 Behaviorally – Jakościowe i ilościowe badanie segmentu biurowego z udziałem ponad 600 respondentów w Ameryce Północnej i Europie

źródło: www.tork.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama