Darmowy webinar: Utrzymanie czystości w obiektach biurowych

1504

16 września 2021 r. o godzinie 10:00 rozpocznie się darmowy webinar dotyczący utrzymania czystości w obiektach biurowych przygotowany przez firmę Medisept. Podczas webinaru dowiecie się między innymi jakie są zasady sprzątania obiektów biurowych czy jakie procedury przeciwepidemiczne zaleca się do wprowadzenia przez pracowników biur.

Utrzymanie czystości w obiektach biurowych

Utrzymanie czystości w obiektach biurowych

Obsługa i utrzymanie czystości w obiektach biurowych na pierwszy rzut oka może wydawać się jednym z łatwiejszych zleceń jakie może otrzymać do wykonania firma sprzątająca. Nic bardziej mylnego. Utrzymanie czystości w obiektach biurowych wymaga ogromnego nakładu prac i najwyższej staranności. Nie zapominajmy, że w biurach pracują ludzie, którzy muszą czuć, że czystość i higiena stoją na najwyższym poziomie.

Spojrzenie na utrzymanie czystości w obiektach biurowych jako łatwe, może przysporzyć wielu kłopotów, a tym samym może skutkować to utratą kontraktu lub otrzymania negatywnych referencji. Dlatego warto zagłębiać wiedzę na temat najnowszych trendów w utrzymaniu czystości biur i je praktycznie wykorzystać w swojej pracy.

Co musisz wiedzieć o sprzątaniu biur?

Sprzątanie biur wiąże się z odpowiednimi procedurami, sprzętem oraz środkami czystości, bez których trudno utrzymać czystość i higienę. Z pomocą przychodzi firma Medisept, która zaprasza na bezpłatny webinar dotyczący utrzymania czystości w obiektach biurowych. Webinar odbędzie się 16 września 2021 r. o godzinie 10:00.

Podczas webinaru specjaliści z Medisept przedstawią:

  • Zasady sprzątania i pielęgnacji powierzchni oraz produkty polecane w obiektach biurowych,
  • Zasady zastosowania dezynfekcji powierzchni na terenie biur i biurowców,
  • Procedury przeciwepidemiczne zalecane do wdrożenia przez pracowników biur oraz personel sprzątający w okresie zagrożenia pandemią,
  • Przykładowe plany higieny dla obiektów biurowych,

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do zapisów na webinar! Potężna dawka wiedzy wyłożona przez specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się tematyką profesjonalnego utrzymania czystości

Do zobaczenia!

LINK DO ZAPISÓWKLIKNIJ TUTAJ

 


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama