Zmiana terminu Interclean Amsterdam 2020

2205

Pod koniec marca nastąpiła zmiana terminu Interclean Amsterdam – jednych z największych targów dla branży utrzymania czystości w Europie. Targi odbędą się w drugiej połowie roku w dniach 3 – 6 listopada.

Wymuszona zmiana terminu Interclean Amsterdam 2020

Zmiana terminu Interclean Amsterdam nastąpiła z powodu wybuchu pandemii Covid -19, który od początku roku demoluje europejskie i światowe gospodarki. Pomimo wszystko organizatorzy mają nadzieje, że uda się do tego czasu zastopować rozprzestrzeniającą się pandemię wirusa.

„Ponieważ wiele imprez targowych zostało przełożonych na drugą połowę 2020 roku, jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się uzyskać najlepsze możliwe terminy dla Interclean Amsterdam 2020 – mówi Rob den Hertog, dyrektor Interclean.”

Targi Interclean – stolica profesjonalnego utrzymania czystości

Nowy termin organizacji targów Interclean Amsterdam 2020 zapewni odwiedzającym, że wszyscy przodujący producenci i innowatorzy w branży utrzymania czystości będą mogli zaprezentować swoje produkty i usługi dla rzeszy zwiedzających. Jednakże jest to na pewno uzależnione od rozwoju pandemii wirusa na całym świecie.

„Zmiana terminu Interclean Amsterdam 2020 i znalezienie optymalnego terminu to było ogromne wyzwanie logistyczne. Znalezienie odpowiednich dat wiązało się ze sprawdzeniem dostępności powierzchni wystawienniczej, ale również brana była pod uwagę dostępność miejsc w hotelach co jest niezbędne przy organizowaniu międzynarodowych targów na taką skalę. – wyjaśnia Rob den Hertog”

O Targach:

Interclean Amsterdam to największe profesjonalne targi dotyczące branży czystości na świecie. Podczas wydarzenia wystawia się ponad 800 wiodących na świecie producentów środków czyszczących i higienicznych.

Pozycjonowanie strony internetowej firmy sprzątającej

Targi to przede wszystkim okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz umocnienia relacji zawodowych i pozostania na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami rynku. Wydarzenie odbywa się w 13 salach wystawowych o łącznej powierzchni 70 000 metrów kwadratowych.

źródło: https://www.intercleanshow.com/


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama