Szkolenie Certyfikowany kierownik obiektu w firmie sprzątającej – 18.09.2023 r.

2035

Już 18 września 2023 r. odbędzie się drugie w Polsce szkolenie online “Certyfikowany kierownik obiektu w firmie sprzątającej”. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i zostanie poprowadzone online. Wystarczy komputer lub smartphone oraz dostęp do internetu.

Wycena usług sprzątania – kurs online

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone zarówno dla doświadczonych firm sprzątających jak i dla tych które dopiero startują ze świadczeniem profesjonalnych usług czystości. Dodatkowo jeżeli zastanawiasz się nad otwarciem firmy sprzątającej to szkolenie jest jak najbardziej dla Ciebie.

Wykonując cykliczną usługę profesjonalnego utrzymania czystości w różnego rodzaju obiektów niezbędne jest posiadanie osoby odpowiedzialnej za pracowników, układanie grafików oraz zarządzaniem personelem. Kierownik obiektu to osoba, która charakteryzuje się wiedzą oraz umiejętnościami, które potrafi przekazać personelowi sprzątającemu.

Podczas naszego szkolenia przyszli kierownicy obiektów dowiedzą się między innymi jak budować sprawne zespoły, czym jest sprzątanie strefowe oraz jak przeprowadzać kontrole jakości na obiekcie.

AGENDA SZKOLENIA:

 1. Podstawy profesjonalnego utrzymania czystości
  1. Czym jest profesjonalne sprzątanie?
  2. Podstawy materiałoznawstwa
  3. Zasady i kwasy
  4. Plan higieny
 2. Zarządzanie zapasami, środkami czystości i sprzętem
 3. Procesy i procedury w firmie sprzątającej
 4. Obniżanie kosztów oraz poprawa jakości
 5. Kontrola jakości na obiekcie
 6. Maksymalizacja produktywności pracowników
 7. Tworzenie grafików
 8. Rekrutacja pracowników
 9. Rozwiązywanie problemów wśród personelu
 10. Zarządzanie personelem sprzątającym
 11. Pytania i Uwagi

Szkolenie Online potrwa około 5 godzin w zależności od liczby oraz aktywności uczestników. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy zostaną poproszeni o wykonanie testu sprawdzającego zdobytą wiedzę. Po zakończonym szkoleniu i uzyskaniu pozytywnego wyniku z testu zostanie wystawiony certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia.

Zapisy oraz szczegóły:

Przy zapisie do dnia 12.09.2023 r. – 300 zł brutto

Przy zapisie po dniu 12.09.2022 r. – 500 zł brutto

Zapisy: Kliknij Tutaj

Kontakt i szczegóły:
www.branzaczystosci.pl
kontakt@branzaczystosci.pl
+ 48 530 222 570


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama