Wycena usług sprzątania – kurs online

7263

Wycena sprzątania różnego typu obiektów jest jedną z najtrudniejszych zadań jakie stoją przed firmą sprzątającą. Nie ważne również czy zastanawiasz się nad założeniem działalności takiej jak firma sprzątająca lub już działasz na rynku od kilku lat. Wyceny usług sprzątania spędzają sen z powiek nawet najbardziej doświadczonym firmom.

Wycena sprzątania

Wycena sprzątania obiektów – znamy Wasze potrzeby

Długo obserwujemy branże oraz znamy problemy firm sprzątających dlatego wychodząc na przeciw uruchomiliśmy warsztaty online dla osób oraz firm sprzątających, które potrzebują wsparcia dotyczącego przygotowania profesjonalnych wycen różnego typu obiektów.

Skuteczne przygotowanie wycen sprzątania obiektów pozwoli Ci na pozyskanie lepszych oraz nowych kontraktów. Dlatego ponad 90 % nowych firm sprzątających jakie pojawiają się na rynku ma problem ze zdobyciem swoich pierwszych zleceń – nie posiadają doświadczenia w przygotowaniu wycen.

Kurs online – Wycena sprzątania

Podczas warsztatu on-line zostaną poruszone najważniejsze kwestie dotyczące wyceny takich obiektów jak:

– biura
– wspólnoty mieszkaniowe
– magazyny
– przychodnie medyczne
– domy i mieszkania
– sprzątanie po remoncie i budowie

Bonus:
– prezentacja cen dla Klienta – jak to robić skutecznie?

Warsztat ma pomóc w przygotowaniu wycen obiektów uwzględniając obowiązujące czynniki wpływające na cenę w 2022 roku. Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób, które planują założyć swoją firmę sprzątającą oraz dla firm, które mają problemy z wyceną różnego typu obiektów.

Co czeka branżę czystości w 2022 roku?

Udostępniony kurs to blisko 5 godzin szkolenia, jakie odbyło się w 2022 r. Jest to pełnoprawne szkolenie, które wyjaśnia kwestie dotyczące wycen. Pokazuje również jakie są największe problemy firm sprzątających, które pytają o wyceny i ich codzienną pracę.
Dodatkowo po zapoznaniu się z szkoleniem możliwe jest wykonanie konsultacji telefonicznej bezpośrednio z trenerem.

Cena brutto kursu – 350 zł.

Zapraszamy do skorzystania zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z profesjonalnym utrzymaniem czystości oraz zapraszamy firmy sprzątające, które posiadają już bogate doświadczenie w branży w celu ugruntowania swojej wiedzy i jej poszerzenia o nowe sposoby i możliwości.

LINK DO ZAPISÓW: https://bit.ly/3jsNVTm


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama