Czystość w hotelach i gastronomii jednym z paneli podczas CMS Berlin 2019

1150

Czystość w hotelach i gastronomii to jeden z punktów panelowych, jakie odbędą się podczas Międzynarodowych Targów Czystości CMS Berlin 2019, które odbędą się już 24 września br. Hotele i szeroko pojęta gastronomia stanowi bardzo ważną grupę docelową dla branży utrzymania czystości.

Niehigieniczne praktyki w topowych sieciach hoteli w Chinach [Zobacz Nagranie]

Zamelduj się na CMS Berlin 2019

Według hotelu Plain Index 2017 goście zwracają ogromną uwagę na czystość w hotelach i gastronomii. Na pytanie „Na co najprawdopodobniej narzekałbyś w hotelu?” Dwie trzecie respondentów wskazało na „brudny pokój”. Temat związany z utrzymaniem czystości w pokojach hotelowych wyprzedził nawet takie zagadnienie, jak „nieprzyjazny personel” (57%), „niewygodne łóżka” (56%) i „nieoczekiwanymi kosztami” (51%).

Czystość w hotelach i gastronomii oraz przedstawiciele branży hotelarskiej i gastronomicznej stanowią interesującą grupę podczas czterodniowych Międzynarodowych Targów Czystości CMS Berlin 2019. Praktyczne forum skierowane jest specjalnie dla przedstawicieli tych branży, które odbędzie się 25 września w hali 6.2.

Czystość w hotelach i gastronomii wymaga innowacji

 „CMS Berlin przedstawia innowacyjne rozwiązania specjalnie dla sektora hotelarskiego i gastronomicznego”, „Dostawcy usług w branży sprzątającej, operatorzy restauracji i firmy cateringowe, profesjonaliści hotelarscy i gospodynie domowe, a także kupujący znajdą pełny przegląd aktualnych produktów dla tych rynków w CMS Berlin. Pomagają one poprawić codzienną pracę, usprawnić procesy biznesowe i promować bezpieczniejszą higienę ”, wyjaśnia Heike Hemmer-kierownik projektu w CMS Berlin.

Produkty oraz technologia, jaka zostanie zaprezentowana na targach to przedewszystkim innowacyjne i ergonomiczne urządzenia, inteligentne maszyny, wysoce wydajne i zrównoważone środki czyszczące, a także produkty wspomagające organizację usług pralniczych. Co więcej zaprezentowane zostaną narzędzia informatyczne, które usprawnią i poprawią planowanie sprzątania, rozmieszczenie personelu i zarządzanie jakością.

Mydło hotelowe zyska drugie życie

Czystość i higiena to najlepsza reklama

„Czystość w hotelach i gastronomii to najlepsza reklama dla każdego miasta. Zaczyna się od widoku miasta przez czyste okna, a także obejmuje nieskazitelnie czystą wannę, a także obejmuje kuchnię hotelową. Ponadto wiele hoteli korzysta z produktów, które są ekologiczne i zrównoważone. Mówiąc krótko: czystość i higiena są podstawowymi czynnikami wpływającymi na samopoczucie i wdrażamy te wysokie standardy w naszej codziennej pracy ”. – mówi Thomas Lengfelder, dyrektor naczelny berlińskiego stowarzyszenia hoteli i restauracji (DEHOGA Berlin)

Wdrażanie standardów higieny w procesie czyszczenia stawiają przed hotelami i gastronomią wysoką poprzeczkę. Personel musi zostać odpowiednio dobrany i profesjonalnie przeszkolony. Wymaga to dobrej organizacji, środków czystości, systemów wspomagających sprzątanie, czasu oraz oczywiście poniesienia kosztów. Międzynarodowe Targi Czystości CMS Berlin 2019 to idealne miejsce do znalezienia poszukiwanych innowacyjnych rozwiązań po to, aby czystość w hotelach i gastronomii stała na najwyższym możliwym i dostępnym poziomie.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama