Darmowe szkolenia technologiczne dla firm sprzątających

1500

Już 10 czerwca 2021 r. odbędzie się druga część webinaru przygotowanego przez firmę Medisept dla firm sprzątających. Jeżeli prowadzisz firmę sprzątającą, jesteś brygadzistą lub kierownikiem to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Darmowe szkolenia dla firm sprzątających

Skuteczne metody sprzątania i dezynfekcji Medisept cz. 2 – rozwiązania do zadań specjalnych to zestaw specjalnie przygotowanych zagadnień i tematów, które każda firma sprzątająca powinna znać. Szkolenie rozpocznie się dokładnie o godzinie 10:00 – 10 czerwca 2021 r. Nie musisz nigdzie jechać, wystarczy, że posiadasz urządzenie mobilne i dostęp do Internetu.

Dyrektor Starownik: zastosowanie profilaktyki poprzez zachowanie higieny jest kluczowe dla prawidłowego działania szpitala

Podczas szkolenia firma Medisept przedstawi:

• Wytyczne WHO, strukturę optymalizacji kosztów sprzątania, przewagi chemii profesjonalnej nad chemią gospodarczą

• Linie produktowe i produkty specjalistyczne MEDISEPT – na przykładach zastosowań w praktyce

• Rozwiązania w obszarze dezynfekcji dla firm sprzątających

• Ofertę specjalną dla uczestników szkolenia

W imieniu redakcji branzaczysci.pl oraz firmy Medisept serdecznie zapraszamy na darmowe szkolenia dla firm sprzątających. Do zobaczenia już 10 czerwca o godzinie 10:00.

Szczegóły oraz rejestracja: Kliknij Tutaj!

 

Obowiązkowe szczepienia dla firm sprzątających?

 


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama