Druga edycja Wycen dla firm sprzątających – zapisz się na szkolenie on-line

900

Dla firmy sprzątającej przygotowanie dobrej i rzetelnej wyceny to jedna z trudniejszych czynności. Nie ważne czy prowadzisz firmę sprzątającą już kilka lat czy dopiero wykonujesz swoje pierwsze zlecenia lub dopiero marzysz o własnej firmie utrzymującej profesjonalnie czystość to przygotowanie wyceny może okazać się prawdziwą zmorą.

Dla firmy sprzątającej

Doskonale zdajemy sobie sprawę jakie trudności firmy sprzątające mają w przygotowaniu wycen. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa drugą edycję szkolenia on-line „Wyceny dla firmy sprzątającej”. Podczas szkolenia, które odbędzie się 19 grudnia 2022 r. o godzinie 10:00 zostaną poruszone najistotniejsze kwestie dotyczące przygotowania wycen różnego typu obiektów.

Dlaczego warto?

Podczas szkolenia dowiecie się jakie czynniki należy brać pod uwagę podczas przygotowywania wycen dla Klientów. Dodatkowo dowiecie się jakich błędów nie należy popełniać i jak uchronić się przed wyceną, która w ogólnym rozrachunku może okazać się totalnie za mała lub za duża.

W trakcie szkolenia wytłumaczymy jak przygotowywać wyceny dla następujących typów obiektów:

– biura
– wspólnoty mieszkaniowe
– magazyny
– przychodnie medyczne
– domy i mieszkania
– sprzątanie po remoncie i budowie

Jakość oraz cena to dla Klienta dwie kluczowe sprawy, które bierze pod uwagę podczas wyboru firmy sprzątającej. Dlatego bądź do tego przygotowany i dzięki dobrej wycenie zdobądź większą ilość Klientów! Serdecznie zapraszamy na szkolenie online „Wyceny dla firm sprzątających”

 

Gdzie? Co? Jak?

Szkolenie odbędzie się w formule on-line. Musisz posiadać jedynie dostęp do Internetu. Szkolenie zostanie przeprowadzone na platformie Clickmeeting.

Kiedy: 19.12.2022 r. o godzinie 10:00

Czas trwania: 5-6 godzin w zależności od aktywności uczestników

Koszt szkolenia dla 1 osoby przy rejestracji do dnia 14.12.2022 r. – 220 zł

Koszt szkolenia dla 1 osoby przy rejestracji po dniu 14.12.2022 r. – 280 zł

 

Zapisy oraz szczegóły: https://forms.gle/aMWcKxAF5ya7n8Jz8

 

Kontakt:

www.branzaczystosci.pl
kontakt@branzaczystosci.pl
+ 48 530 222 570


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama