Firma Sprzątająca Hermes zaangażowana w sprzątanie Ostrowa Wielkopolskiego

1061

Firma sprzątająca Hermes z Ostrowa Wielkopolskiego non – profit zaangażowała się wraz ze swoimi pracownikami w akcję „Jesienne sprzątanie Ostrowa Wielkopolskiego”. Organizatorem akcji jest grupa społeczników z  „Ostrów – Lubimy Pomagać”.

„Jesienne sprzątanie Ostrowa Wielkopolskiego” to kontynuacja akcji sprzątania, która odbyła się na wiosnę 2021 r. Podczas wiosennego sprzątania udało się zebrać ponad 9 ton śmieci, a w akcji uczestniczyło blisko 1700 osób.  Podczas jesiennej edycji organizatorzy liczą, że wiosenny rekord zostanie pobity pod względem zebranych odpadów jak i zaangażowania lokalnej społeczności.

Zatrudniona jako pomoc domowa ukradła ponad 20 tyś. zł

Firmy sprzątające też pomagają

W akcji brały udział nie tylko osoby prywatne ale również miejskie jednostki budżetowe oraz lokalni przedsiębiorcy i ich pracownicy. W akcji sprzątania Ostrowa Wielkopolskiego brała również udział lokalna firma sprzątająca „Hermes”, która dzieliła się swoim doświadczeniem z zakresu utrzymania czystości i higieny z uczestnikami oraz sama również brała aktywnie udział w akcji oczyszczania miasta.

Zarówno wiosenna akcja sprzątania jak i jesienna edycja wpisują się w DNA mojej firmy. Jestem od urodzenia mieszkanką Ostrowa Wielkopolskiego i prowadzę firmę sprzątającą więc pomyślałam, że dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników jesteśmy wstanie choć w małym stopniu pomóc w sprzątaniu naszej małej ojczyzny. mówi Joanna Dymała Prezes firmy sprzątającej Hermes

Wielkie Sprzątanie Ostrowa Wielkopolskiego

Finałem jesiennej akcji sprzątania Ostrowa Wielkopolskiego był sobotni Ekologiczny Festyn Rodzinny który odbył się na terenie szkoły podstawowej przy ul. Waryńskiego. Dla mieszkańców organizatorzy przygotowali wiele atrakcji oraz została przeprowadzona zbiórka drobnego sprzętu elektronicznego oraz prezentacja fotopułapek.

Firma sprzątająca tereny zewnętrzne z Łodzi na wylocie

Jestem dumna z moich pracowników oraz mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego za udział w akcji. Setki osób zaangażowały dla naszego miasta poświęcając swój cenny czas, który by mogli poświęcić na inne aktywności. O ile tylko zdrowie pozwoli zarówno ja jak moja wspaniała ekipa weźmiemy kolejny raz udział Wielkim Sprzątaniu Ostrowa Wielkopolskiego.  – zapewnia Joanna Dymała Prezes firmy sprzątającej Hermes


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama