Zatrudniona jako pomoc domowa ukradła ponad 20 tyś. zł

1303

40-latka z Pabianic zatrudniona jako pomoc domowa przez ponad pół roku ukradła 26 tysięcy złotych. Proceder trwał do momentu kiedy została przyłapana na gorącym uczynku przez właściciela mieszkania, w którym świadczyła usługi sprzątania.

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po remoncie?

Pomoc domowa na celowniku policji

Za kradzież 26 tysięcy złotych grozi 40-letniej mieszkance Pabianic grozi do 5 lat więzienia

– Działała w ten sposób od grudnia ubiegłego roku. Przez kilka miesięcy kobieta zdołała ukraść około 26 tys. złotych. Ten proceder przerwał dociekliwy właściciel domu, który przyłapał 40-latkę na gorącym uczynku – informuje Aneta Kotynia z łódzkiej policji.
Kobieta została zatrzymana przez policję, a decyzją prokuratury podejrzana została objęta dozorem policyjnym

Wybieraj tylko zweryfikowane firmy sprzątające

Zatrudnienie niezweryfikowanej pomocy domowej lub firmy sprzątającej może skutkować ogromnymi konsekwencjami. Powyższy przykład dokładnie pokazuje co może się zdarzyć w przypadku zatrudnienia osoby nierzetelnej lub po prostu bez kwalifikacji.

Sprzątanie po remoncie nie musi być trudne

Wybór odpowiedniej i zweryfikowanej firmy sprzątającej pozwoli przede wszystkim na utrzymanie czystości w mieszkaniu, domu, biurze czy w innych nieruchomościach z ponad przeciętną jakością oraz mamy pewność, że firma sprzątająca nie dopuści się przestępstwa.
Zatrudnienie profesjonalnej firmy sprzątającej może wiązać się z minimalnie większymi kosztami niż zatrudnienie pomocy domowej, lecz mamy pewność, że możemy spać spokojnie i przede wszystkim nie zostaniemy oszukani czy ktoś z firmy sprzątającej dopuści się kradzieży.

Ile kosztuje sprzątanie działki?

Firmy sprzątające dbające o swoją renomę starannie selekcjonują pracowników. Oprócz umiejętności dotyczących sprzątania pracownicy weryfikowani są również pod względem niekaralności. Dzięki temu wiemy, że pracownicy świadczący usługi utrzymania czystości są profesjonalistami, posiadają odpowiednie umiejętności i kompetencje.

Wybierz mądrze! Zatrudnianie niezweryfikowanych pomocy domowych może skutkować nieprzyjemnościami! Dlatego zastanów się nad wyborem profesjonalnej firmy sprzątającej postaw na jakość i gwarancję bezpieczeństwa!

źródło: money.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama