Jak poprawnie wykonać doczyszczanie posadzek? – Szkolenie

1258

Jak poprawnie wykonać doczyszczanie? Możecie się tego dowiedzieć podczas szkolenia przygotowanego przez Portal Branża Czystości oraz naszego partnera firmy Kiehl & Żegarski. Specjalne szkolenie odbędzie się 27 stycznia 2022 roku w Wołominie pod Warszawą.

Jak poprawnie wykonać doczyszczanie?

Usługa doczyszczania to proces, który musi zostać przeprowadzony sprawnie wraz z doborem odpowiedniej chemii oraz sprzętu. Przed wykonaniem usługi doczyszczania należy przede wszystkim określić z jakim typem posadzki mamy do czynienia oraz jakiego pochodzenia mogą być zabrudzenia.

Wyceny dla firm sprzątających – Warsztat on-line 18.01.2022 r.

Odpowiednie przygotowanie przed rozpoczęciem prac nie tylko ułatwi nam zadanie podczas wykonania usługi doczyszczania, ale również pozwoli na optymalizację kosztów usługi zarówno dla firmy sprzątającej jak i potencjalnego Klienta.

Jak szkolimy, aby poprawnie wykonać usługę doczyszczania?

Przede wszystkim uczymy jak rozpoznawać dane typy posadzek oraz jak rozpoznawać zabrudzenia, które należy usunąć. Następnym krokiem w procesie doczyszczania jest dobór odpowiedniej chemii, która z łatwością poradzi sobie z zabrudzeniami.

Dobór odpowiednich produktów chemicznych jest niezmiernie ważny ponieważ pozwala nam zaoszczędzić czas oraz pieniądze jeszcze przed rozpoczęciem wykonywania usługi doczyszczania.

Oczywiście, nie możemy zapomnieć o doborze odpowiedniego sprzętu, który jest niezbędny do wykonania poprawnie usługi doczyszczania. Jak poprawnie wykonać doczyszczanie? Zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się już 27 stycznia 2022 r. w Wołominie pod Warszawą.

Specjalistyczne szkolenia dla firm sprzątających

Gdzie? Co? Jak?

Data szkolenia: 27.01.2022 r.
Godzina rozpoczęcia: 10:00
Godzina zakończenia: 14:00/15:00 ( w zależności od ilości uczestników)
Miejsce: Sala Bankietowa „Srebrna”, 05-200 Wołomin ul. 1 Maja 90

Agenda Szkolenia:

  • Rodzaje podłóg kamiennych
  • Gres – fakty i mity?
  • Mycie gruntowne. Co? Jak? Czym?
  • Doczyszczanie podłóg przemysłowych
  • Zabezpieczenie podłóg przemysłowych – impregnacja
  • Maszynowe mycie podłóg przemysłowych
  • Ekologiczne produkty w procesie doczyszczania

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem.

Koszt szkolenia przy rejestracji do dnia 24.01.2022 r. wynosi – 200 zł brutto

Koszt szkolenia przy rejestracji po dniu 24.01.2022 r. wynosi – 350 zł brutto

LINK DO ZAPISÓW: https://forms.gle/ryBGqtBhERTV3AsY7

Dla kogo ?

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla doświadczonych firm sprzątających oraz ich pracowników jak i dla firm, które dopiero zaczynają swoją przygodę w branży profesjonalnego utrzymania czystości. Zapraszamy również osoby, które zastanawiają się nad otworzeniem własnej firmy sprzątającej i pragną zdobyć niezbędną wiedzę do świadczenia profesjonalnych usług doczyszczania.

Kontakt oraz szczegóły:

e-mail: kontakt@branzaczystosci.pl
tel. + 48 530 222 570

Do zobaczenia na szkoleniu!


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama