Specjalistyczne szkolenia dla firm sprzątających

1352

Specjalistyczne szkolenia dla firm sprzątających są co raz bardziej doceniane przez właścicieli oraz personel firm sprzątających. Pogłębianie swojej wiedzy oraz zdobywanie nowych umiejętności daje idealną podstawę do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Targi dla branży czystości wracają do Amsterdamu już w 2022 r.

Ciągły progres przynosi korzyści

W dniu 7 grudnia w podwarszawskim Wołominie odbyło się specjalistyczne szkolenie dla firm sprzątających. Był to praktyczny warsztat dotyczący polimeryzacji posadzek podłogowych. Szkolenie miało charakter praktyczny podczas, którego uczestnicy mieli nie tylko możliwość zapoznać się z teorią ale również zdobyć praktyczne podstawy prawidłowego wykonania usługi.

Trener Robert Żegarski podczas Warsztatu z polimeryzacji posadzek podłogowych w dniu 07.12.2021 r. w Wołominie.

Polimeryzacja posadzek podłogowych wymaga solidnych podstaw teoretycznych jak i również praktycznych. Dzięki zachowaniu odpowiedniego balansu pomiędzy czasem na teorię oraz praktykę szkolenie było przystępne i ciekawe. Warsztat obfitował przede wszystkim wymianą doświadczeń podczas wykonywanych usług. Bogate doświadczenie trenera Pana mgr Roberta Żegarskiego było nieocenioną skarbnicą wiedzy na temat polimeryzacji posadzek podłogowych. Trener również podzielił się swoim doświadczeniem na temat najczęściej popełnianych błędów.

Jakość i praktyka idą w parze

Specjalistyczne szkolenia dla firm sprzątających organizowane przez portal BranżaCzystości.pl to nie tylko kolejne szkolenie z serii „odbytych” ale przede wszystkim skondensowana dawka wiedzy i doświadczeń praktyków.

„Stawiamy przede wszystkim na jakość przygotowywanych szkoleń. Zwracamy uwagę na to, aby uczestnicy po odbytym szkoleniu mogli świadczyć rożnego typu usługi. O ile to możliwe to wolimy praktykę od teorii, ale nieoceniona jest wymiana doświadczeń przez trenerów, którzy dzięki doświadczeniu w branży przestrzegają przed popełnieniem błędów – powiedział Jakub Biesiada Redaktor Naczelny portalu Branża Czystości.”

Szkolenia oraz warsztaty organizowane przez portal BranżaCzystości.pl to również okazja do poznania osób z branży utrzymania czystości oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych z terenu całej Polski. W długofalowej perspektywie, może to przynieść wymierne korzyści dla obu stron.

Kradzież zdjęć przez konkurencję? Co możemy z tym zrobić?

Specjalistyczne szkolenia dla firm sprzątających

Warsztat dotyczący polimeryzacji posadzek podłogowych był ostatnim już stacjonarnym szkoleniem w 2022 r. Już niebawem opublikujemy listę kolejnych szkoleń i warsztatów jakie przygotowujemy dla Was na 2022 rok. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom nie będą to tylko szkolenia stricte technologiczne, ale również z zakresu takiego jak:

  • marketing
  • reklama
  • pozyskiwanie klientów
  • negocjacje

Rynek usług sprzątających  dynamicznie się zmienia dlatego nie można stać w miejscu tylko należy się rozwijać w taki sposób, aby konkurencja nie odjechała nam zbyt daleko.

Chcesz wiedzieć więcej na temat planowanych szkoleń? Napisz na kontakt@branzaczystosci.pl lu zadzwoń pod numer +48 530 222 570.

Dziękujemy naszym partnerom z firmy Kiehl & Żegarski za pomoc w przygotowaniu szkolenia.

Do zobaczenia!

W nowym lepszym 2022 roku.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości? Zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama